Vēlme bildināt mīļoto sievieti ir ļoti skaista un romantiska, un šī notikuma būtiskākais elements, protams, ir saderināšanās gredzens. Gredzena iegāde šķiet vienkārša līdz brīdim, kad tiek ieraudzīts viss plašais saderināšanās gredzenu piedāvātais klāsts, kurā var apjukt no daudzveidības dažādu dizainu, akmeņu, zelta krāsas, cenu un citu nianšu ziņā. Visbiežāk saderināšanās gredzens tiek iegādāts vienu reizi dzīvē, tāpēc arī pilnībā saprotams pieredzes trūkums par to, kādi faktori būtu jāņem vērā, lai atrastu piemērotāko gredzenu.  
 
GRENARDI rotu eksperti konsultē, kā iegādāties gredzenu, kas gan emocionāli apliecinās jūsu mūža mīlestību pret mīļoto sievieti, gan arī atbildīs praktiskiem apsvērumiem.  
 
1. Kvalitāte 
 
Saderināšanās gredzens ir ilgtermiņa investīcija, tāpēc būtiski, ka iegādājaties to tikai no uzticamiem un sertificētiem juveliersaloniem, kuri garantē zelta un akmeņu īstumu un kvalitāti. Vispārēji pieņemts iegādāties saderināšanās gredzenu ar briljantu, tāpēc būtisks ir akmens izmērs, tīrība un dzidrums, griezums, lai tam būtu patiesi žilbinošs mirdzums. Protams, būtisks ir arī akmens stiprinājums, lai tas pie atsevišķiem apstākļiem neizkristu.  

 
2. Budžets 
 
Labā ziņa, ka saderināšanās gredzenu cenu amplitūda ir ļoti plaša. Piedāvājuma klāstā atradīsiet gredzenus gan par simtiem, gan par pārdesmit tūkstošiem eiro. Līdz ar to tā iegāde iespējama katram, atbilstoši savam pieejamajam budžetam, lai nepakļautu sevi finansiāliem riskiem. Piemēram, ASV ir veikts pētījums, ka vidējā saderināšanās gredzena cena ir ap 5000 ASV dolāru. Turpat tiek uzskatīts, ka saderināšanās gredzenam ir jābūt apmēram divu līdz trīs mēnešalgu apmērā. Taču ne vienmēr dārgākais gredzens būs vispiemērotākais un vislielāko mīlestību apliecinošs. Būtisks ir tikai mīlestības apliecinājuma vēstījums un balanss, lai ar pieejamo budžetu varētu iegādāties skaistu un praktisku gredzenu, kas patiks vizuāli un būs ērts nēsāšanai katru dienu.  

3. Dzīvesstils 
 
Izvēlēto gredzenu mīļotā sieviete nēsās katru dienu vairāku gadu garumā, ja ne pat visu dzīvi, tāpēc būtisks faktors ir – ērtums. Gredzena noņemšana dažādu aktivitāšu laikā rada liekas neērtības, tāpēc visiecienītākie ir tādi gredzeni, kuri nebūs jānoņem darba, hobiju vai sporta dēļ, jo tie vai nu traucēs vai pastāv risks to sabojāt. Tādēļ būtiski padomāt, kā gredzens iederēsies sievietes ikdienā. Padomājiet par to, vai jūsu sieviete lielāko dienas daļu pavada, piemēram, strādājot ar datoru, uzrunājot komandu, pārdodot nekustamos īpašumus vai arī tieši pretēji – dara lietas, kur liela izmēra gredzens var būt traucējošs, piemēram, pasniedz jogas nodarbības, gatavo keramikas izstrādājumus, ir kosmētiķe.  


4. Personīgais stils 

 
Būsiet trāpījis desmitniekā, ja gredzena dizains mīļotajai patiks un tas saskanēs ar viņas personīgo stilu. Pavērojiet, kā mīļotā ģērbjas un sevi rotā ikdienā, darba gaitās un svētkos. Vai viņa ir klasiska un askētiska stila piekritēja vai arī vairāk mīl izpaust savu māksliniecisko un ekstravaganto dvēseli? Vai viņai patīk lietu kārtība, saskaņotība vai arī mīl eksperimentēt? Piemēram, ja sievietei patīk vienotu toņu saskaņojums, tad būtiski, ka gredzenu izvēlaties tādā pašā zelta tonī, kādas ir viņas pārējās rotas. Pievērsiet uzmanību, vai viņa nēsā balto, dzelteno vai sarkano zeltu? Lai arī baltie briljanti efektīvāk izskatās uz baltā zelta, tomēr, ja sieviete ir iecienījusi sarkano zeltu, tad arī saderināšanās gredzenam jābūt pieskaņotam.  
 
Klasiski saderināšanās gredzeni ir ar galveno mīlestības akmeni – briljantu. Taču arī šeit nav noteikumu un robežu, ja mīļotā ir mākslinieciskas dabas vai dievina kādu citu konkrētu krāsu vai akmeni.  

 1. 5. Izmērs 
   
  Maza, bet būtiska detaļa – gredzena izmērs. Ir pieejamas dažādas metodes, kā noteikt gredzena izmēru, topošajai līgavai par to nenojaušot. Piemēram, kāda jau esoša gredzena nomērīšana vai pirksta mērīšana ar diegu, kamēr mīļotā vēl guļ.  
   
  Labā ziņa, ka gredzena izmēru iespējams mainīt – gan samazināt, gan palielināt. Taču arī te ir nianses – jo vienkāršās un klasiskāks būs gredzena dizains, jo vieglāka būs izmēra maiņa. Sarežģītāk būs mainīt izmēru gredzeniem, kuriem ir krāšņs, ekspresīvs dizains vai akmeņi, kas izkārtoti visapkārt pa gredzena stīpu.   
   
  Apmeklējiet uzticamus juveliersalonus un konsultanti jums palīdzēs izvēlēties piemērotāko – parādot gan aktuālākos gredzenus, gan arī jūsu vēlmēm un vajadzībām atbilstošākos.