Pavasaris ir laiks, kad pēc ziemas miera rodas enerģija mosties – vēlme izcelt sevi, vēlme pēc gaišām un košām krāsām, akcentējoša apģērba un aksesuāriem. Tieši pavasarī ikviena emocionāli uzplaukst un šo plaukumu vēlas parādīt arī savā vizuālajā tēlā. Šī gada pavasarī dominē rotu tendences, kas ir aktuālas visam 2023. gadam kopumā, taču ar vairāk izceltām pavasarīgām krāsām, rotaļīgākiem dizainiem un krāšņiem ziedu motīviem.  
 
 
1. Savvaļas ziedi 
 
Izteiksmīgi un krāšņi 3D ziedu motīvi, kas iekļauti gredzenos, auskaros, kaklarotās un rokassprādzēs, būs īpaši aktuāli 2023. gada pavasarī un vasarā, kad arī daba mūs priecēs ar plaukstošiem, skaistiem un smaržīgiem ziediem. Ziedi burtiski simbolizē atplaukšanu un ziedēšanu, tāpēc tie īpaši papildina koptēlu laikā, kad arī ikviena sieviete piedzīvo to pašu.  

2. Rotaļīgas pērles 
 
Pērles – absolūtā rotu klasika, kas šajā gadā no jauna iegūst aktualitāti to rotaļīgo dizainu un unikālo krāsu dēļ. Rotājieties ar pērlēm pavasarī un radiet savu koptēlu maigu un gaišu. Pavasarim piestāvēs ne tikai klasiskās baltās pērles, bet arī pērles citās nokrāsās – gaiši rozā, violetas, dzeltenas ar daudzkrāsainu perlamutra mirdzumu.  

3. Aproces augšdelmiem un apakšdelmiem
 
Paliekot siltākam laikam un izvēloties apģērbu ar īsām vai bez piedurknēm, jūsu tēlu lieliski papildinās aproces, ar kurām rotāt augšdelmus un apakšdelmus. Izcelt rokas ir viena no 2023. gada jaunākajām aktualitātēm, ko izceļ pasaules zīmoli, modes nami un modes tendenču prognozētāji. 

4. Garie auskari 
 
Arī garie auskari ir viena no aktuālākajām šī gada tendencēm. Jo garāki auskari, jo labāk! Atglaudiet matus, atsedziet ausis un kaklu, un ļaujiet, lai garie auskari pamanāmi mirdz. Izcils aksesuārs, kas piešķirs eleganci un izsmalcinātību jebkuram jūsu izvēlētajam apģērbam – gan ikdienas T-kreklam un džinsiem, gan arī kokteiļkleitai.  

5. Rotas pavasara aktuālajās krāsās
 
Šajā pavasarī aktuāla ir unikāla krāsu palete, kurā mijas pasteļtoņi ar sulīgi košiem toņiem: lavandu violetais, oranžais okera tonis, zilganzaļā, spilgti sarkana un rāmi zilais. Izvēlieties rotas ar akmeņiem kādā no aktuālajiem toņiem vai arī rotas ar akmeņiem, kuros redzemi visi minētie toņi.  


6. Relaksējošas aukliņas

 
Rotas, kas radītas no aukliņām, šķietami aizved bērnības sajūtās, kad no auklām tika radītas pirmās paštaisītās kaklarotas un tajās iekārts mīļākais piekariņš. Tāpat arī gadu tūkstošiem ilgi tieši auklās iekāra dažādus akmeņus un radīja kaklarotas. Aukla simbolizē vieglumu, vienkāršību un brīvību. Kaklarotas un rokassprādzes ar aukliņām ir gluži kā relaksējoša elegance.  

7. Krāšņi kokteiļgredzeni 
 
Laikā, kad vairs netiek vilkti cimdi, rokas droši var rotāt ar izteiksmīgu kokteiļgredzenu, kas vispirms jau priecēs acis tā nēsātājai. Izvēloties šādu gredzenu, jūs paudīsiet savu uzdrīkstēšanos un pārliecību. Gredzens pavisam noteikti piesaistīs arī apkārtējo uzmanību – īpaši brīžos, kad ar to būsiet rotājusies kādā pasākumā, kur rokā jātur vīna vai kokteiļglāze, vai kafijas krūze.