Spāņu zīmols DAMASO kopš 1970. gada rada ekskluzīvas, izsmalcinātas rotaslietas. Inovatīvi dizaini un izcilas kvalitātes dārgakmeņi – rotas, kas radītas modernām, spēcīgām un izsmalcinātām sievietēm, lai tās mirdzētu gan ikdienā, gan arī īpašos dzīves notikumos. Patiesa aizrautība, mīlestība pret juveliermākslu un centība ir īpašības, kas virza uz priekšu DAMASO komandu.

DAMASO zīmolu izveidoja Damaso Martiness un viņa sieva Konsuela Gonsalesa. Damaso ilgus gadus bija darbojies kā juvelieris un uzkrājis iespaidīgu pieredzi, tāpēc nolēma dibināt savu uzņēmumu Bilbao pilsētas centrā. 80. gados uzņēmums auga un strauji attīstījās, galvenokārt pateicoties dalībai Madrides un Barselonas juvelierizstrādājumu izstādēs. Tas bija liels solis uzņēmumam, kas īsā laika posmā no maza, vietēja mēroga zīmola kļuva zināms gan nacionālā līmenī, gan arī citās valstīs. Lielu lēcienu zīmola attīstībā un popularizēšanā uzņēmums veica 1993. gadā, kad piedalījās tā brīža vissvarīgākajā juvelierizstrādājumu izstādē Bāzelē, Šveicē. 1999. gadā uzņēmums atvēra jaunu veikalu Maria Diaz de Haro ielā Bilbao pilsētā. Šobrīd DAMASO ir pārstāvēts vairāk kā 50 pasaules valstīs: ASV, Kanādā, Austrālijā, Meksikā, Brazīlijā, Itālijā, Spānijā, Lielbritānijā, Ēģiptē, Dienvidāfrikā, Indonēzijā, Japānā, Latvijā un citur. Tāpat uzņēmums joprojām turpina piedalīties juvelierizstrādājumu nozares izstādēs un citos pasākumos, lai gan nostiprinātu esošos, gan iekarotu jaunus tirgus. 

Šobrīd gan uzņēmuma vadītāja, gan arī radošā direktore ir Monika Martinesa, kura kopā ar savu ģimeni turpina attīstīt vecāku atstāto mantojumu: radīto zīmolu, mīlestību pret juvelierizstrādājumu nozari un augstās meistarības pieredzi.

DAMASO spēj radīt unikālus dizainus, neaizmirstot arī par augsto kvalitāti un nemitīgu inovāciju ieviešanu. Unikālie juvelierizstrādājumi ir rezultāts talantīgās ģimenes idejām, prasmei un aizrautībai. Rotaslietas tiek radītas katrai gaumei un notikumiem – gan ikdienišķām situācijām, gan arī īpašiem notikumiem un svētkiem. Zīmola misija ir radīt skaistas un vienlaicīgi arī ērtas rotaslietas, kuras nav jāglabā rotaslietu kastītē, bet kuras ir nēsājamas un ļauj mirdzēt katru dienu. DAMASO ar vislielāko rūpību pieiet katras rotaslietas radīšanai – sākot ar skices zīmēšanu, beidzot ar pirmā prototipa radīšanai, kur katrai detaļai ir nozīme. Uzņēmuma visvērtīgākais mantojums, protams, ir zināšanas un prasmes, kas nodotas no paaudzes paaudzē. Zināšanas ir gluži kā uzņēmuma dvēsele.

Uzņēmums izmanto tikai augstākās kvalitātes dārgakmeņus un pusdārgakmeņus, kas iegādāti eksotiskās pasaules valstīs. Tiek izmantoti dažādu krāsu, formu, slīpējumu akmeņi, lai katrai rotai piešķirtu unikālu raksturu un īpašu mirdzumu.

Zīmols radījis dažādas kolekcijas: Moon, Identify, Bouqet, Love, Splendor, Cosmic un Pompeya.

Moon jeb Mēness kolekcijas dārgakmeņos spoguļojas viss mēness skaistums, burvība, tā spozme un unikālās formas. Identify jeb identitātes kolekcija pauž, ka ikviena sieviete savu identitāti var atklāt caur rotaslietām. Ikviena sevī var atklāt un ieraudzīt unikalitāti, skaistumu, harmonisku rezonansi. Bouqet jeb ziedu pušķis ir eleganta un izsmalcināta kolekcija, kas izceļ un pastiprina sievietes skaistumu. Savukārt Love jeb mīlestība ir kolekcija, kas radīta no sirds. Tie ir juvelierizstrādājumi, kas stāsta visskaistākos un romantiskākos mīlas stāstus.


Splendor
jeb krāšņums ir gluži kā avangardiska stila kolekcija, kas iekļauj viskrāšņākās dizaina izpausmes, kur skaistums stāv pāri ikdienišķajam. Cosmic jeb kosmisks ir bezgalīgā elegance un mūžīgā kustība, ko iemieso visas planētas Visumā. Pompeya ir harmonija un skaistums. Plānas arhitektoniskas līnijas, harmonisks ritms un vienkāršā elegance.

Neatkarīgi no izvēlētās kolekcijas, DAMASO mirdz savā krāšņumā un unikalitātē, lai iepriecinātu sievietes visā pasaulē.