Rotas ir pasakaini skaista dāvana ar nezūdošu vērtību, liekot dāvanas saņēmējam justies novērtētam un mīlētam. Rotu dāvināšana ir veids, kā paust savas jūtas saviem pašiem dārgākajiem.

Vissvarīgākais rotu – dāvanas izvēlē ir, lai tā patiktu dāvanas saņēmējam un tiktu nēsāta. Taču nereti dārglietas tiek dāvinātas arī kā ilgtermiņa investīcija, jo kvalitatīvas rotas nekad nenoveco un neiziet no modes.

Zemāk apkopoti GRENARDI rotu ekspertu ieteikumi dāvanu izvēlē, lai izvēlētos atbilstošāko!

Rotu klasika

Rotu klasika – vienmēr nekļūdīga dāvanu izvēle ir klasiskā stila rotas, jo tās piestāv visiem un nekad neiziet no modes. Tās ir rotas ar briljantiem – auskari nagliņas, gredzeni un kaklarota ar vienu briljantu, kā arī auskari – riņķīši, alianses gredzeni un tenisa rokassprādzes ar daudz briljantiem. Pie klasiskajām vērtībām ir arī rotas ar pērlēm, kā arī princeses Diānas tipa rotas, kur centrālo dārgakmeni ieskauj daudz mazāka izmēra briljanti.

Dizaina rotas svētkiem

Svētku sezonā ļauts būt spilgtākai, pamanāmākai un izcelties ar uzmanību piesaistošām rotām gan izmēra, gan stila ziņā. Tāpēc iepriecinoša dāvana būs īpaši izsmalcināta dizaina rotaslieta dzīves neaizmirstamākajiem notikumiem.

2022. gada tendences

Nākamā gada tendencēs ir futūristiskas, nedaudz robustas rotas ar raksturu baltos un melnos toņos. Īpaši populāras rotas ar melno oniksu, dzelteno citrīnu un no keramikas.

Rotas ar akmeņiem iemīļotākajās krāsās

Ja zināma dāvanas saņēmēja mīļākā krāsa, tad rotu izvēle ir īpaši viegla. GRENARDI rotu klāstā atradīsiet rotas ar dārgakmeņiem un pusdārgakmeņiem visās iespējamajās krāsās un toņu variācijās.

Rotas vīriešiem

Ja vīrietis nēsā rotas, tad viņa tēlu paspilgtinās vīrišķīgie gredzeni, kaklarotas, rokassprādzes. Taču, ja par rotu nēsāšanu pārliecības nav, vienmēr noderēs augstas klases aproču pogas, eleganta pildspalva vai rokaspulkstenis.

Rotas bērniem

Bērniem rotas tiek dāvātas ar simbolisku nozīmi kā pirmā dāvana raudzībās vai kristībās, taču bērnam pieaugot, rotas tiek dāvinātas arī nēsāšanai. Bērnu sirdis iepriecinās rotas ar pasakainiem tēliem, sirdīm, eņģelīšiem, taureņiem un putniņiem.

Rotas kā ilgtermiņa investīcija

Kvalitatīvas zelta rotas ar retiem dārgakmeņiem nekad nenoveco un neiziet no modes. Tāpēc rotas ir ne tikai kā skaista dāvana, bet arī ilgtermiņa investīcija, kurai vērtība ar laiku tikai pieaug.