Ziemassvētku vakars un gada nogale ir laiks, kad ļauties krāšņām svinībām, uzvilkt skaistākos vakartērpus un bezrūpīgi baudīt noskaņu. Gan svinībās divatā vai ģimenes lokā, gan grandiozā ballē iederēsies skaistas un mirdzošas rotaslietas, kas vairos svētku sajūtu un izcels valkātājas būtību.

Svētki dārgakmeņu mirdzumā

Juvelierizstrādājumu mode šosezon atgriežas pie klasiskām vērtībām. Svētku rotās īpaši iecienīti ir dārgakmeņi – briljanti, smaragdi, rubīni un safīri.

“Juvelierizstrādājumu pasaule šajos mainīgajos laikos atgriežas pie mūžīgām vērtībām. Mūsu pircēji arvien biežāk izvēlas rotas ar lielākiem augstākās kvalitātes un izcilas krāsas dārgakmeņiem. Šogad īpaši jāizceļ baltajā zeltā iestrādāti briljanti, ko dēvē par dārgakmeņu karaļiem. Briljanti ir ilgmūžīgi, to vērtība laika gaitā tikai pieaug, un tos droši varēsiet nodot nākamajām paaudzēm. Klasiska stila rotas ar pamanāmiem dārgakmeņiem vienmēr būs piemērota izvēle, tās būs modē visos laikos un sezonās, piestāvēs pie jebkura apģērba un īpaši uzmirdzēs svētku laikā,” stāsta GRENARDI zīmolu vadītāja Līga Emma Gulbe.

Rotas svinībām mājās un prožektoru gaismā

Ziemassvētku vai Jaunā gada svinībām ģimenes lokā piemērotas būs rotaslietas ar atsevišķiem dārgakmeņiem vai dārgakmeņiem, kas secīgi izvietoti rindā: nagliņu auskari ar briljantiem, gredzeni, tā saucamās tenisa rokassprādzes, kur zelta vai cita dārgmetāla ietvaros sastiprināta briljantu virtene, un Rivjēras kaklarotas, kas vizuāli atgādina ūdens straumīti.

Klasiskajā stilā savu aktualitāti jau vairākas desmitgades saglabā Velsas princeses Diānas vārdā dēvētie sievišķīgie rotaslietu modeļi, kuros kompozīcijas centrālo dārgakmeni – safīru vai citu – ieskauj mazāki briljanti.

Dārgakmeņi vienmēr būs pareizā izvēle visgreznākajiem sarkanā paklāja pasākumiem. Piemērotas būs arī lielākas, garākas un pamanāmākas rotas ar briljantiem un akvamarīnu, morganītu vai citiem krāsainajiem akmeņiem, kas piestāv tērpam. Šādām reizēm GRENARDI eksperti iesaka izvēlēties rotu komplektus – kaklarotu ar pieskaņotiem auskariem, rokassprādzes, gredzenus un piespraudes.

“Ja balles ielūgumā norādīts dress code, to vajadzētu ievērot, lai justos ērti un iederīgi. Savukārt rotaslietu mode šobrīd dod iespēju izcelt valkātājas unikālo būtību un personību. Tāpēc labākā izvēle būs skaistas lietas, kas patīk to nēsātājam. Romantiskas dāmas Ziemassvētkos un Jaunajā gadā droši var izvēlēties ziedu motīvus un maigākas krāsas, bet iederīgs būs arī nopietnāks vai, tieši otrādi, draiskāks tēls, tehno krāsas un spilgti elementi. Svētku laikā nav jābaidās eksperimentēt, kombinēt dažādus stilus un rotaslietu materiālus,” aicina Līga Emma Gulbe.