Izsmalcinātais un pasaulslavenais itāļu zīmols Recarlo ir radījis jaunu kolekciju: Anniversary MORE – veltīta mīlestībai, kas ir uz mūžu. Valencas pilsētā mītošie dizaineri ir radījuši jaunu gredzenu klāstu: sešpadsmit dažādi baltā un dzeltenā zelta gredzeni ar dabīgiem briljantiem, kas radīti, lai tos brīvi varētu nēsāt un savstarpēji kombinēt dažādos kārtojumos, tādā veidā vairojot to pavedināšanas spēku un valdzinājumu. Vienkāršas līnijas, regulāri ritmi, kontrastējošais baltais un dzeltenais zelts, kā arī apaļi, trapecveidīgi un taisnstūra formas briljanti ir Anniversary MORE kolekcijas raksturīgās iezīmes, kas piešķir tai īpašu šarmu.


Vairāku gredzenu nēsāšana uz viena vai vairākiem pirkstiem paceļ individuālo stilu jaunās virsonēs un rada unikālu, mūsdienīgu, jauneklīgu kopējo tēlu. Gredzeni radīti gan no baltā, gan dzeltenā “saulrieta zelta”. Tie rotāti ar dabīgiem augstākās kvalitātes briljantiem, lai radītu visspožāko gaismu un mirdzumu. Atsevišķus gredzenu modeļus rotā Recarlo zīmola ikoniskais sirds formas briljants, kas aizgūts no klasiskās Anniversary kolekcijas. Anniversary MORE mūžības gredzenu forma un dizains radīts tā, lai tos varētu saskaņot un nēsāt kopā ar solitāra gredzeniem no Anniversary un Anniversary Love kolekcijām. Šīs jaunās kolekcijas atvērto gredzenu forma ir gluži kā apskāviens tā nēsātājai, pirkstiem un arī ar citiem gredzeniem, radot patiesu žilbinājumu un mīlestības apliecinājumu.

 

 

Ja briljants ir mīlestības solījuma galvenais apstiprinājums, tad jaunā Anniversary MORE kolekcija tika radīta, lai šo solījumu vēlreiz atjaunotu. Mīlestība pret sevi, savu brīvību un pašnoteikšanos.

Ar savu minimālo, plūstošo un eleganto dizainu Anniversary MORE izjauc tradicionālo un klasisko mūžības gredzenu, radot pavisam jaunu un drosmīgu tā versiju.

Recarlo zīmols jau kopš 1967. gada īsteno sapni par mīlestību. Zīmola rotas kļūst par neatņemamu simbolu dzīves svarīgākajos mirkļos: saderināšanās, kāzas, bērna piedzimšana vai nepārspējamas greznības baudīšanas prieki. Uzņēmums rada rotas tikai no augstākās kvalitātes zelta un dabīgajiem briljantiem, kas izceļas ar nepārspējamu mirdzumu un krāsu, kā arī iegūti bezkonflikta zonās.