Viens no izsmalcinātākajiem un pasaulē zināmākajiem itāļu juvelierizstrādājumu zīmoliem Recarlo piesaka jauno kolekciju Recarlo Yellow – rotas dzeltenajā zeltā. Recarlo jaunā dzeltenā zelta līnija ir gluži kā saulrieta zeltainā gaisma, kura mirdz kopā ar izsmalcinātajiem briljantiem. Tā ievada jaunajā zīmola sezonā: dievišķā zelta atgriešanās. Dzeltenais zelts ir absolūta klasika, ko Recarlo pasniedz jaunā veidā – vienlīdz izsmalcinātu un mūsdienīgu.

Šis īpašais dzeltenā zelta tonis piešķir jaunu stilu un raksturu zīmola ikoniskajām kolekcijām Anniversary un Anniversary Love, kuras spēj apžilbināt sievietes, kuru gaume iet roku rokā ar aktuālākajām tendencēm. Dzeltenā zelta līnija ir kā kaislīga godināšana izsmalcinātajām Recarlo rotaslietām: gredzeniem, auskariem, rokassprādzēm un kaklarotām, un tā pārinterpretē un pasniedz pavisam jaunā stilā ierastās klasiskās rotas. Dzeltenais izstaro dzīvīgumu un enerģiju. Pēc rūpīgas izpētes zīmols ir izvēlējies unikālu dzeltenā zelta toni, kas iemūžina visu romantisko un kaislīgo brīžu enerģiju. Izvēlētais dzeltenais tonis saukts arī par sunset gold jeb saulrieta zeltu, kas piešķir patīkamu un siltu sajūtu. Tāpat arī dabīgie baltie briljanti lieliski izceļas uz dzeltenā zelta toņa fona.

Kolekciju klāstā iekļauti arī minimālāka dizaina gredzeni un auskari drosmīgām un jaunām dāmām, kuras vēlas mirdzēt, bet priekšroku dod lakoniskam stilam. Jaunās kolekcijas dzeltenā zelta rotas lieliski saskan arī ar zīmola tradicionālajām baltā zelta rotām. Tas ļauj rotu nēsātājai tās savstarpēji kombinēt un personalizēt savu stilu. Kombinējiet dzeltenā un baltā zelta tenisa rokassprādzes, kaklarotas vai gredzenus! Rezultāti unikālajiem baltā un dzeltenā zelta kārtojumiem ir žilbinoši – patiesi mūsdienīgi, ar personiskā stila iezīmēm. Joprojām kaklarotas ar sirds formas vai apaļajiem briljantiem gan baltajā, gan dzeltenajā zeltā ir ideāli piemērotas dāvināšanai īpašiem cilvēkiem, lai ar tām gan rotātos svarīgos notikumos, gan arī glabātu kā vērtību, ko nodot no paaudzes paaudzē.

Jaunie dzeltenā zelta dizaini kļūst par izsmalcinātām rotaslietām, kas nēsājamas mūsdienīgās kombinācijās. Dzeltenā zelta līnija ir tik neatvairāma, ka iekaros katras rotu nēsātājas acis un sirdis.

Recarlo zīmols jau kopš 1967. gada īsteno sapni par mīlestību. Zīmola rotas kļūst par neatņemamu simbolu dzīves svarīgākajos mirkļos: saderināšanās, kāzas, bērna piedzimšana vai nepārspējamas greznības baudīšanas prieki. Uzņēmums rada rotas tikai no augstākās kvalitātes zelta un dabīgajiem briljantiem, kas izceļas ar nepārspējamu mirdzumu un krāsu, kā arī iegūti bezkonflikta zonās.