Dzimšanas dienās un citu nozīmīgu notikumu atzīmēšanai vīriešiem var dāvināt vērtīgus un kvalitatīvus aksesuārus, kas būs gan ar praktisku pielietojumu, gan arī tādi, ko var dāvināt ar simbolisku vēstījumu.  
 
GRENARDI rotu eksperti apkopojuši populāru aksesuāru veidus, ko var dāvināt jebkuram vīrietim neatkarīgi no viņa gaumes vai dzīvesveida. Līdz ar to, šīs ir dāvanas, ko var dāvināt gan mīļotajam vīrietim, gan kolēģim vai sadarbības partnerim.  Minētie aksesuāri arī ir tie, kurus nereti vīrieši izvēlas kolekcionēt.  
 
Aproču pogas 
 
Aproču pogas ir ļoti iecienīts aksesuārs vīriešiem. Īpaši tiem, kuriem patīk, ka koptēls ir izstrādāts līdz vissmalkākajai niansei. Aproču pogas visbiežāk izvēlas nēsāt formālos pasākumos, kāzās un citos notikumos, kas prasa atbilstošu apģērba etiķeti vilkt pilnu uzvalku.  
 
Aproču pogas rada no zelta, sudraba, titāna, tērauda, un to dekorēšanā izmanto dārgakmeņus, keramiku vai ādu. To dizaini ir visdažādākie – sākot ar ļoti vienkāršām un askētiska dizaina aproču pogām, beidzot ar izsmalcināta dizaina aproču pogām, ko rotā augstākās klases briljanti.  

Kaklasaites zelta piespraude 
 
Arī kaklasaites piespraude ir vienlīdz dekoratīvs un praktisks aksesuārs vīrietim. Šo saspraudi izmanto, lai kaklasaiti piespraustu pie krekla, nodrošinot, ka tā karājas taisni un nešūpojas pie kustībām. Tādā veidā tiek panākts kārtīgs kopskats.  
 
Ļoti vērtīga dāvana būs, ja izvēlēsieties kaklasaites piespraudi no zelta. Tā var būt gan askētiska stila, bez akmeņiem vai dizaina elementiem, gan arī rotāta ar akmeņiem. Askētiskāka dizaina piespraudes var izmantot arī, lai tajās iegravētu iniciāļus, nosaukumus.  

Naudas saspraude 
 
Naudas saspraude ir daudzu vīriešu iecienīts aksesuārs. Tas ir ērts veids, kā, piemēram, krekla kabatā uzglabāt papīra naudu un neapgrūtināt sevi ar lielo izmēru naudas makiem. Saspraudes visbiežāk izgatavo no tērauda, kā arī to elementi var tikt apzeltīti un dekorēti ar akmeņiem. Naudas saspraudē var ērti ievietot līdz pat 50 naudas zīmēm vai 25 naudas zīmēm salocītā veidā.  

Tērauda pildspalva 
 
Pildspalva ir lieliska dāvana, jo tā ir gan praktiska, gan arī ar simbolisku nozīmi. Vairums vīriešu nēsā līdzi pildspalvu, lai parakstītu dokumentus. Ja pildspalva būs vizuāli pievilcīga, vērtīga un ērta, dāvanas saņēmējs to arī aktīvi izmantos. Tāpat tērauda pildspalvas dāvina arī ar kādu vēstījumu, vēlot ar to parakstīt lielu darījumu līgumus, pierakstīt mērķus vai uzrakstīt veiksmīgu biznesa ideju un plānu.  
 
Visbiežāk pildspalvas ir izgatavotas no tērauda un to apvalki ir baltā, brūnā, pelēkā vai melnā krāsā. Atsevišķi zīmoli izvēlas arī apzeltīt pildspalvas dizaina elementus un dekorēt ar akmeņiem.  

Atslēgu piekariņš 
 
Tērauda atslēgas piekariņš noderēs, lai pievienotu to kā atšķirības zīmi mājas vai biroju atslēgām. Arī atslēgu piekariņi var būt askētiski, ar gludu virsmu, kas būs īpaši piemēroti gravējumiem. Tāpat pieejami arī dažādu dizainu piekariņi – dekorēti ar apzeltītiem elementiem, akmeņiem, ādu.