NANIS ir izsmalcināts itāļu juvelierizstrādājumu zīmols, kurā dabas skaistums satiekas ar cilvēku talantiem un prasmēm. Juvelierizstrādājumi ir roku darbs, kurā tiek izmantos 18kt zelts, briljanti un krāsainie akmeņi. 
 
Daba un sievietes ir vieni no lielākajiem NANIS zīmola un tā radošās direktores Lauras Bicego iedvesmas avotiem. Dabas harmonija, vijība, līdzsvarotība, pludenās un apaļās formas lieliski atspoguļojas sievietēs, kuras ir visjutekliskākās un valdzinošākās būtnes zemes virsū. Apaļajām un pludenajām formām par godu, Laura ir radījusi “neparastās zelta pērles”, kas gadu gaitā ieņēmušas nozīmīgu lomu NANIS kolekcijās. Katrā NANIS juvelierizstrādājumā ir jūtama harmonija, mīļums un maigums, ko atšķirīgu padara arī īpašā gravējumu jeb skrāpējumu tehnika, kas ir NANIS raksturīgā meistarība.  NANIS ir stāsts par aizraušanos, īpašiem cilvēkiem un skaistumu. Tas ir stāsts par sapni – piešķirt dārgakmenim jaunu dzīvību ne tikai no estētiskā viedokļa, bet arī dziļi tā dvēselē. Nav nejaušība, ka viens no pirmajiem juvelierizstrādājumiem, ko radīja Laura, bija “Transformista” rokassprādze, kas ar pieskārienu pilnībā maina formu. Tas bija ne tikai izcila radošuma auglis, bet arī sava veida manifests – rotaslietas pielāgojas sievietēm, nevis otrādi. 
 
Laura Bicego – radošā direktore 
 
Laura Bicego ir māksliniece, māte, sieva, uzņēmēja, draudzene. Laura iemieso visas šīs šķautnes, tomēr pirmkārt viņa ir sieviete. Sieviete, kura vēlas citām sievietēm piedāvāt rotaslietas, kas ļauj tām izpaust savu unikālo personību. Tāpēc Laura radījusi dizainus, kas ir ne tikai neticami izsmalcināti, bet arī iederīgi ikvienā dzīves situācijā.  “Rotaslietas ir mana dzīve jau kopš bērnības, pateicoties mana tēva juvelierizstrādājumu uzņēmumam. Tāpēc mans sapnis ir apvienot senās ģimenes tradīcijas un zināšanas ar manu personīgo vēlmi veidot mūsdienīgu un revolucionāru sievišķīgu dizainu. Pārāk bieži tiek uzskatīts, ka dārglietas paredzētas tikai īpašiem gadījumiem. Es uzskatu, ka dārgakmeņiem jāiekļaujas ikvienā sievietes dzīves jomā,” – atzīst Laura.  
 
NANIS zīmola rotas piemērotas eklektiskai, kaislīgai, dinamiskai sievietei – gan nenogurdināmai ceļotājai, gan dziļai skaistuma, mākslas un modes cienītājai. Rotu dizains ir par garā brīvu, mūsdienīgu un izsmalcinātu sievieti, kura meklē stilu, kas spēj izteikt viņas individualitāti.  
 
NANIS juveliernams 
 
NANIS iemieso vērtīgas atmiņas – kā savās rotās, tā juveliernama stāstā. 1986. gadā Laura bija devusies ceļojumā uz Haiti, kur kādu dienu no cukurniedru lauka parādījās maza meitene, kura satvēra Lauru aiz rokas un pavadīja kopā teju veselu dienu. Meitenes vārds bija Nanishka un viņa viena dzīvoja cukurniedru laukā. Viņas spēks un sirsnīgais smaids ieskāva Lauru un par godu viņai – zīmolam tika dots vārds NANIS.  
 
NANIS juvelierizstrādājumu virsmas ir unikālas, pateicoties to īpašajai un senajai apstrādes tehnikai – ar roku veikti smalki gravējumi, kas atgādina simetriskus skrāpējumus. Gravieri ar speciālu dedzināšanas instrumentu ievelk dziļas rievas zeltā, piešķirot tam maigu izskatu. Šādas gravētas virsmas prasa īpašu apstrādi un precīzu pulēšanu. Lai sasniegtu vislabākos rezultātus, pulēšanā tiek izmantotas 20 dažādas otas un septiņu veidu abrazīvās pastas. Šī procedūra prasa īpašu uzmanību, lai netiktu izmainīta juvelierizstrādājuma sākotnējā forma.  


Iecienītākās kolekcijas
 
Sunset. Saulriets un tā nebeidzamie rozā toņi ir iedvesmojuši radīt kolekciju sarkanajā zeltā. Laura Bicego ir ļāvusies eksperimentam: ikonisko kolekciju rotas, kas vienmēr bijušas radītas no dzeltenā zelta un apstrādātas gravējumu tehnikā, pirmo reizi ir radītas no pulēta sarkanā zelta. 

Amuleti. Vērtīgi talismani, kas izgatavoti no dažādiem enerģētiski spēcīgiem akmeņiem. Talismani radīti, iedvesmojoties no pārsteidzošām pasaules vietām, kur dabas varenība sastopas ar cilvēka vēlmi pēc atklājumiem un piedzīvojumiem.  

Libera. Izsmalcināti, netradicionāli, dinamiski un eleganti zelta ķēžu posmi iekļauti gredzenos, kaklarotās, rokassprādzēs, auskaros. Kolekcija atvērta jebkurai interpretācijai – gan ikdienai, gan elegantiem svētkiem.  


Dancing in the rain REVERSE.
Šīs kolekcijas rotās ir iestrādāts īpašs mehānisms, kas ļauj rotēt akmeņiem. Tādā veidā akmeņi ir divpusēji, kur katrā no pusēm baudāms citādāks dizains vai pat krāsa.  

Dancing in the rain AZURE. Kolekcija ļauj valkāt jūru un visas tās krāsas, ko ieskauj akvamarīns un zilais topāzs. Zilie toņi īpaši izceļas uz iegravētā zelta fona.  

IVY. Neparastās zelta “pērles”, kas iemieso sevī dabas un sievietes plūdumu un līdzsvaru. Šī šķietami vienkāršā apaļā zelta bumbiņu forma slēpj neticami augstu meistarības līmeni.  

 Ilgtspējība 
 
NANIS ir atbildīgi pret dabu un cilvēci, tāpēc atbildīgi seko līdzi piegādātāju izvēlei un visiem juvelierizstrādājumu ražošanas posmiem, lai tie būtu ētiski. Uzņēmums izvēlas tikai Atbildīgās juvelierizstrādājumu padomes sertificētu zeltu, kas nāk no bezkonfliktu zonām.  Papildus atbildīgi izvēlētiem izejmateriāliem, uzņēmuma galvenā vērtība ir cilvēki. Uzņēmums aktīvi iegulda cilvēkos, sniedzot tiem atbalstu, izglītojot, motivējot visiem darboties kopējā mērķa vārdā. Tāpat ar uzņēmuma darbiniekiem tiek dalīti ne tikai prieki, bet arī dažādas šaubas, kuru kliedēšanai tiek lūgts padoms ikvienam no komandas. Tādā veidā uzņēmuma komanda tiek saukta par “NANIS ģimeni”, kur daudzi strādā pat vairākus gadu desmitus. Tieši cilvēki ir Lauras Bicego lielākais dārgums un tos atbalstīt – viņas lielākais prieks.  


Uzņēmuma ilgtspējība izpaužas arī NANIS vēlmē izglītot. NANIS jūtas atbildīgs par to, lai Itālijas senā zeltkaļu un rotkaļu māksla tiek atbildīgi glabāta un nodota tālāk. Uzņēmuma amatnieku fabrikā tiek mācīti speciālisti, kuri apgūst ne tikai tradicionālās tehnikas, bet arī īpašo un seno gravējuma apstrādes tehniku.