SICIS Jewels ir ekskluzīvu un unikālu juvelierizstrādājumu zīmols no Itālijas, kuru 1987. gadā Ravenas pilsētā radīja Maurizio Leo Placuzzi. Tas ir unikāls ar to, ka juvelierizstrādājumu radīšanā izmanto vienu no senākajām tehnikām – mikromozaīku, kā arī ar pasakaini skaistajiem un reizē avangardiskajiem dizainiem. Pateicoties tam, uzņēmumam visā pasaulē nav konkurences. Juvelierizstrādājumi tiek radīti no 18 kt zelta, augstākās kvalitātes dārgakmeņiem, pērlēm un stikliņiem, no kuriem radīti īsti mākslas darbi mikromozaīkas tehnikā. Ģimenes uzņēmuma vērtības ir radošums, ilgstpējība, seno zināšanu un prasmju saglabāšana, kā arī izcila kvalitāte ikvienā radītajā juvelierizstrādājumā.

Uzņēmuma dizaineri, radot rotas, iedvesmojas no dabas – ziediem, dzīvnieku un putnu pasaules, un bezgalīgi krāšņā kosmosa.

SICIS uzņēmumu grupa rada ne tikai izcilus juvelierizstrādājumus. Pasaules augstās klases mākslas pasaulē uzņēmums plaši pazīstams arī kā mēbeļu, interjera priekšmetu un tekstilizstrādājumu radītājs, kā arī mozaīku plātņu izgatavotājs, lai dekorētu grīdas, sienas, griestus luksusa interjeros.

Mikromozaīka

Mikromozaīka ir mākslinieciska tehnika, kas dzimusi Romā, 18. gs. otrajā pusē. Tās unikalitāte ir tā, ka mozaīkas tiek veidotas no daudz sīkiem stikliņiem, kas ir pat mazāki par 1mm diametrā. Ļoti augstā temperatūrā tiek izkausēts minerālstikls, radot stikla pastu. Pastas masa tiek izstiepta un savērpta tā, lai izveidotu garus un ļoti plānus stikla kociņus. Savukārt no tiem ar knaibļu un vīļu palīdzību, juvelieri rada mikro stikliņus. Kad iegūti smalkie stikliņi, juvelieri var tos sākt likt kopā, radot unikālu mākslu. Mūsdienās tiek kausēts stikls 9 bāzes krāsās, apvienojot tās ar dimantu putekļiem. Tādā veidā iespējams radīt bezgalīgi daudz toņu kombinācijas.

Mikromozaīkas izveidošana ir ļoti laikietilpīgs process, kurā ieguldīta visaugstākā precizitāte un rūpīgums. Tā kā katrs juvelierizstrādājums šajā tehnikā tiek veidots ar rokām, tad katrs no tiem ir unikāls, neatkārtojams un smalks mākslas darbs. Tādēļ šo zīmolu iecienījuši arī unikālu juvelierizstrādājumu kolekcionāri, kuri savā īpašumā vēlas iegūt one-of-a-kind rotaslietu.

Radošā direktore Gioia Placuzzi

Gioia Placuzzi nāk no ģimenes, kura paaudžu paaudzēm darbojas mozaīku industrijā. Ģimenes uzņēmumam viņa pievienojās uzreiz pēc universitātes absolvēšanas, kur viņa studēja mārketingu. Sākotnēji ģimenes uzņēmumā viņa strādāja mārketinga un komunikācijas nodaļās, pēc tam atvēra pārstāvniecību Londonā un ātri vien kļuva par visa Anglijas tirgus vadītāju.

Sekojot savam aicinājumam, viņa absolvēja arī Amerikas Gemoloģijas institūtu (GIA), un arvien lielāku enerģiju sāka strādāt ar SICIS juvelierizstrādājumu nodaļu. Pēc vairāku gadu intensīvas darbības viņa kļuva par radošo direktori, par savu mērķi izvirzot attīstīt juvelierizstrādājumu un pulksteņu biznesu, izmantojot mikromozaīkas tehniku.

Populārākās kolekcijas

SICIS Jewels ļoti tēlaini stāsta par savām rotu kolekcijām, lai ikvienā raisītu tieši tās sajūtas, ko juveliernams vēlas ar katru kolekciju nodot! 
 
Ribbon (lente – no angļu val.) 
 
SICIS Jewels aicina ienirt juveliernama jaunākās kolekcijas pasaulē! Tie ir gredzeni un kaklarotas rotaļīgu bantīšu formā, kuru dizains radīts, iedvesmojoties no Degas dejotāju kleitām. Apbrīnojama elegance lentītēs, kuras graciozi savijušās. Katra lentītes daļa veidota no mikromozaīkas, kuras spožums paspilgtināts ar briljantiem

Fantasia (fantāzija – no angļu val.) 
 
Graciozs un viegls lidojums ar smalkiem spārniem. Gluži kā spāre, kas ar saviem krāšņajiem spārniem atpūšas uz rokas pirksta, lido mums apkārt, čukst ausī un kutina kaklu. Notveriet šo skaistumu un neļaujiet aizlidot projām!  

SICIS gredzens 


Printemps Mon Amour
(pavasaris, mana mīlestība – no franču val.) 
 
Apbrīnojami ziedu gredzeni, kas rotāti ar briljantiem. Uzplaukstošo ziedu vidū ar briljantiem klāta putekšņlapa, kas mirdz visas pasaules gaismā. Viss kopā rada pasakainas un smalkas mikromozaīkas violēti zilos toņos, kas dzirkstī briljantu pārpilnībā.  

Universe (visums – no angļu val.) 
 
SICIS Universe kolekcija ietver ne tikai dizainus, kas atspoguļo abstrakto visumu, bet arī plaši atpazīstamu ikonu motīvus – taureņus, ziedus, zvaigznes, veiksmes simbolus. SICIS Jewels juveliernama prasme ir radīt tādu dizainu, lai tās varētu nēsāt tie, kuriem patīk izcili smalkas un augstākās kvalitātes rotas, gan tie, kuri mīl rotaļīgumu.  

 Iris (īriss – no angļu val.) 
 
Dzirkstoši auskari un gredzeni, kuru dizains radīts, iedvesmojoties no skaistā īrisa zieda. Ziedlapiņas, kas rotātas ar mikromozaīku sulīgi zaļā krāsā, smalkākajiem briljantiem un ametistiem.   


SICIS auskari

Daisy (margrietiņa – no angļu val.) 
 
Mīl, nemīl, mīl, nemīl, mīl… Ļaujieties romantikai un rotaļājieties ar izsmalcinātās margrietiņas ziedlapiņām, kas rotātas ar mikromozaīku. Īpašu mirdzumu vasaras ziedā piešķir briljanti un safīri.  

 Alphabet (alfabēts – no angļu val.) 
 
Ir tāds sens teiciens: “Mums nepieciešams iemācīties lasīt alfabētu, lai caur burtiem redzētu visu, kas ir pasaulē!” SICIS Jewels radījis neparastu alfabētu, kur burti ir transformēti par izsmalcinātiem un vērtīgiem amuletiem, kas rotāti ar mikromozaīku, briljantiem un citiem dārgakmeņiem. Katrs burts kļūst par poētisku metaforu, ambīciju, sapni, zīmi, stāstu, kurā katrs varam patiesi atpazīt savējo.  

Butterfly (taurenis – no angļu val.) 
 
Gredzeni, kuloni un kaklarotas ar tauriņiem, kuru spārni plīvo vējā, mirdz mozaīkā un zeltā, dzirkstī briljantos. Šķiet, visas pasaules krāšņākie tauriņi salidojuši kopā vienā kolekcijā.  

Latvijā SICIS Jewels ekskluzīvās rotas pieejamas tikai GRENARDI juvelierizstrādājumu salonos.