Recarlo dabīgo briljantu un baltā zelta juvelierizstrādājumu kolekcijas īsteno sapni par mīlestību, kļūstot par noturīgiem simboliem dzīves svarīgākajos mirkļos: saderināšanās, kāzās, bērna piedzimšanā, vai nepārspējamas greznības baudīšanas priekam.

Recarlo juveliernama stāsts

Recarlo tika dibināts dižciltīgajā Pjemontas reģionā, 1967. gadā. Uzņēmumu dibināja Karlo Re, lai radītu juvelierizstrādājumus, kas skaistumam piešķir mūžību. Viņa radīto vīziju īsteno dēli un uzņēmuma vadītāji – Džordžo un Paolo.

Juveliernama eksperti – gemologi izmanto tikai augstākās kvalitātes dabīgos briljantus, kas iegūti un slīpēti Krievijā. Tie izceļas ar nepārspējamu krāsu un mirdzumu.

Gadu gaitā juveliernams ir uzlabojis savas ikoniskās kolekcijas, tostarp Anniversary un Anniversary Love. Vienlaikus tas iegulda pētniecībā un inovācijās, lai dārgakmeņu īpašais slīpējums un rotu dizains pārrakstītu augstākās klases juvelierizstrādājumu noteikumus. Gredzens Solitaire joprojām ir Recarlo elegantā stila zvaigzne. Kolekcija ir pieejama plašā dažādu dizainu un modeļu klāstā, un tiem visiem ir nepārspējams stils, ko raksturo perfekta itāļu meistarība.

Visiem Recarlo juvelierizstrādājumiem ir Starptautiskais garantijas sertifikāts un mikrofilma, kurā sīki aprakstītas visu briljantu, kuru svars pārsniedz 0,14 karātus, gemoloģiskās īpašības.

Recarlo augstās modes juvelierizstrādājumi ir izstrādāti, ņemot vērā visprasīgākos itāļu un starptautiskos klientus. Karaliskā zilā krāsa vijas cauri visai zīmola korporatīvajai komunikācijai, padarot to uzreiz atpazīstamu un uzsverot tā ciešo saikni ar Pjemontu: cēlu Itālijas reģionu, kas gadsimtu gaitā ir izcēlies ar savu nepietiekami novērtēto eleganci.

Recarlo pasaule ir piepildīta ar sapni par aizraušanos, vērtībām, autentiskumu, radošumu, itāļu dizainu un mīlestību, un zīmola misiju iedvesmo tie paši pīlāri, kas ir visu tā juvelierizstrādājumu pamatā.

Tiecoties pēc šīm vērtībām, Recarlo pirms vairāk nekā desmit gadiem uzsāka unikālu ceļu uz ilgtspējību. Uzņēmums izmanto tikai dabīgos briljantus, kas iegūti no valstīm, kuras pievienojušās  Kimberlijas procesam – globālajai juvelierizstrādājumu nozares pašregulācijas programmai, kas paaugstina dimantu nozares pārredzamību. 2020. gada jūlijā Recarlo sertificēja Atbildīgo juvelierizstrādājumu padome. Recarlo garantē, ka tā briljanti ir „bez konfliktiem”, un ir Pasaules Dimantu padomes starptautiskās garantiju sistēmas loceklis. Tās misija ir atbalstīt centienus apturēt “konfliktu dimantu” tirdzniecību un saglabāt visas briljantu vērtību ķēdes integritāti.

Tradīcijas un meistarība joprojām ir galvenās vērtības jaunajā stratēģijā, kas balstās uz trim pamatpīlāriem: cilvēki, planēta un produkts.

Kolekcija Anniversary

Ikoniskais sirds formas ietvars, Anniversary kolekcijas galvenā atšķirības zīme, rada gaismas spēles, kas padara dārgakmens spožumu neatkārtojamu. Kā mīlestības simbolu, kas tiek cildināts katrā Anniversary kolekcijas detaļā, Recarlo izvēlējās mazo sirsniņu, kas tur un atbalsta briljantu ar četrām krapēm.

Anniversary kolekcijas centrā ir Valentin Solitaire – vijīgas formas gredzens, kas lepojas ar savu moderno dizainu un ir mūsdienu romantikas iemiesojums. To rotā grezns, izcili noslīpēts briljants. Šis gredzens noteikti nepaliks nepamanīts: pateicoties tā lieliskajam dizainam, briljanta gaisma izgaismojas žilbinošā krāsā, mirdzot ar izsmalcinātību un eleganci.

Ievērības cienīgs ir arī gredzens, kas radīts 10. kolekcijai par godu. Tas ir tikpat unikāls un vērtīgs kā patiesa mīlestība, un izcila slīpējuma centrālais briljants ar trapecveida briljantiem, kas rotā gredzena joslu, padara to vēl vērtīgāku un ekskluzīvāku. Kolekciju papildina plašs žilbinoši spožu kaklarotu un auskaru klāsts, kas veidots no rūpīgi atlasītiem briljantiem un perfekti harmonisku krāsu un tīrību.

Kolekcija Anniversary Love

Kolekcija Anniversary Love atšķiras ar elegantajiem briljantiem sirds formā, kas ar mikroskopisku precizitāti iestrādāti sirds formas ietvaros. Sirds formas briljants, ko Recarlo izvēlējies kā šīs kolekcijas simbolu, atspoguļo romantisku noskaņojumu, kas nekad nav izgājis no modes, taču tagad ir modernāks un aktuālāks nekā jebkad agrāk.


Kolekcijas Anniversary Love simbols un visvairāk pārdotais iztrādājums jau daudzus gadus ir gredzens Valentin Solitaire. To unikālu padara elegantais sirds formas centrālais briljants, ko ieskauj vairāki mazi briljanti. Prasmīgi veidotā sirds forma izceļ dārgakmeņa dabisko gaismu, padarot to vēl spožāku – ideāla tradīciju un inovāciju saplūšana sirdī, visas kolekcijas simbolā. Arī rokassprādzes, auskari un kaklarotas veidotas no satriecoši elegantām siržu virknēm.