Tuvojoties visu mīlētāju dienai, īpaši populāri savas jūtas apliecināt, dāvinot rotaslietas tieši sirds formā vai ar mīlestības vēstījumu tajās. Sirds ir mīlestības (The Shape of Love – no angļu val.) un arī Valentīndienas simbols. Un, dāvinot šādu rotaslietu, dāvinātājs simboliski nodod vēsti, ka dāvā savu sirdi.

Jūs būsiet pārsteigti, cik daudz un dažādās variācijās pieejamas rotaslietas sirds formā. Sirds forma rotaslietās var būt gan izveidota no viena dārgmetāla, gan arī kā dārgakmens vai pusdārgakmens, kas izslīpēts konkrētajā formā. Lai gan sirds forma pamatā paliek nemainīga, tomēr unikalitāti un atšķirīgumu var radīt, izvēloties dažādu krāsu vai nozīmju akmeņus, vai arī stilizētas formas.

Sirds sastopama gredzenos, auskaros, kaklarotās un kulonos. Šādas rotaslietas piemērotas meitenēm un sievietēm jebkurā vecumā ar dažādām gaumēm, jo tās var būt gan mazs sirds formas zelta kuloniņš, gan arī sirds formā izslīpēts safīrs, kas ieskauts briljantos.

Rotaslietas sirds formā sievietēm

 

Rotaslietas sirds formā meitenēm

 

Mīlestības vēstījumu rotaslietas

Mīlestību apliecināt var ne tikai rotas ar sirdi, bet arī ar dažādiem vēstījumiem kā Love, Amour un citi. Tāpat par vienu no ilgas mīlestības simboliem tiek uzskatīta arī bezgalības zīme, kas arī sastopama dažāda veida rotaslietās.