Pasaulē līdz šim dārgākā kaklarota, kas radīta speciāli filmai, ir iespaidīgā briljantu kaklarota aktrises Nikolas Kidmenas atveidotajai galvenajai varonei filmā “Mūlenrūža”. Kaklarota par to ieguvusi arī Pasaules Ginesa rekordu.

Kaklarotas nosaukums Satine tika dots par godu Nikolas Kidmenas atveidotajai varonei Satīnai, kuras tēls iemieso maigumu un romantismu. Filmēšanas laukumā gan kaklarota ieguva vārdu “viņa”, jo Kidmena, runājot par kaklarotu, allaž vaicāja, vai “viņa” ir šeit? Izsmalcināto kaklarotu radīja mākslinieks Stefano Kanturi. Kaklarotas izmērs ir tik iespaidīgs, ka tā nosedza visu Kidmenas kaklu un dekoltē zonu. Kaklarota izgatavota no baltā zelta, tajā iestrādāti 1308 briljanti, kuru kopējais svars ir 134 karāti. Mežģīņotajā kaklarotā lielākie briljanti sver 5 karātus, kā arī pie kaklarotas aizdares iestrādāts 2,5 karātu smagais Šrilankas safīrs. Filmas uzņemšanas laikā tās vērtība bija ap 1 milj. ASV dolāru, taču tagad vērtība pieaugusi jau līdz 3 milj. ASV dolāru.

Kanturi esot pavadījis vairākas nedēļas, lai tikai izpētītu Francijas modi, kāda tā bija ap 1800. gadu. Mākslinieks iemūžinājis ekstravaganto juvelierizstrādājumu stilu un eklektismu. Iedvesmu smēlies no Luija XVI stila – mežģīņu rakstiem, krāšņām ņiebura rotaslietām, ruļļiem. “Mūlenrūžas” kaklarotas dizains tika veidots tā, lai izceltu Kidmenas skaisto kakla līniju un atsegto dekoltē, kā arī, lai tā izceltos starp krāšņajiem kankāna dejotāju tērpiem.

Kaklarota filmā pirmo reizi parādās ainā, kur galvenā varone –  kurtizāne Satīna, lai glābtu “Mūlenrūžas” likteni, nolemj pavadīt nakti ar filmas ļauno tēlu – hercogu. Hercogs mēģina nopirkt Satīnas mīlestību, dāvinot viņai skaistu, iespaidīga izmēra briljantu kaklarotu. Drīz seko aina, kurā Satīna tomēr nepieviļ savu īsto dzīves mīlestību un atsaka hercogam. Hercogs dusmās norauj kaklarotu no Satīnas kakla. Šīs epizodes dēļ režisors Bazs Lurmans un viņa sieva un arī filmas kostīmu māksliniece Katrīna Mārtina nolemj, ka kaklarota ir pārāk vērtīga, lai tā tiktu plēsta, tāpēc kaklarotai tika izgatavots “dublieris” no kristāliem.

Kaklarota bija tik zīmīga, ka tā kļuva par vienu no “Mūlenrūžas” raksturojošajiem elementiem. Tā pavadīja Kidmenu visās preses tūrēs. Ieguldījums kaklarotas un citu kostīmu radīšanā atmaksājās, jo Kidmena ieguva “Zelta globusu” par Satīnas varones atveidošanu “Mūlenrūžā”, savukārt filma saņēma “Oskaru” par labāko kostīmu dizainu.

Filmā daudz redzami un “dzirdami” briljanti, jo, kad Satīna pirmo reizi parādās filmā, viņa izpilda slaveno dziesmu “Dimanti ir meiteņu labākie draugi”.

Pēc filmas demonstrēšanas kaklarota nonāca Christie izsolē Ņujorkā, taču īsi pirms tās izvietošanas pārdošanā, Kanturi nolēma, ka nespēj no tās šķirties. Šobrīd tā ir daļa no viņa personīgās kolekcijas.