Latvijā ir vairāk kā 100 juvelierizstrādājumu veikali un saloni, taču, lai iepazītos ar elitāriem pasaules juvelierizstrādājumu zīmoliem, saņemtu augsta līmeņa apkalpošanu un izbaudītu nesteidzīgu, patīkamu atmosfēru, GRENARDI eksperti iesaka apmeklēt izsmalcinātākos no tiem –  GRENARDI salonus t/c SPICE (Lielirbes 29) un Vecrīgā (Vaļņu 5).

Jaunas koncepcijas salons t/c SPICE

Pavisam nesen savas durvis vēra GRENARDI salons t/c SPICE, kas ir viens no skaistākajiem, plašākajiem un inovatīvākajiem juvelierizstrādājumu saloniem Baltijā. Salona atmosfēra un telpu iekārtojums radīts tā, lai varētu atvilkt elpu no apkārtējās kņadas un nesteidzīgi aplūkot un pielaikot rotaslietas.

Pie salona koncepcijas izstrādes ir strādājušas dizaineres Anete Eglīte un Marta Gaile, sadarbībā ar GRENARDI uzņēmuma valdes locekli un radošo direktori Alīnu Spriņģi. Interjera krāsu palete ir maiga un patīkama, akcenti ir veidoti ar melnu un kapara toni, kā arī viens no centrālajiem objektiem ir paklājs, kas ir Alīnas Spriņģes oriģināldarba, eļļas gleznojuma, reprodukcija. Interjerā izmantoti dažādi materiāli – vairāki tekstili, tonēts ozola finierējums, calacatta marmors, matēti, tonēti un kristāla spoguļi, metāls un īpašas formas kanelūras jeb rievtekas, kas eleganti noapaļo stūrus un rada grafisku raksturu, pretstatā maigajiem mākoņiem uz grīdas. Īpaši privātai apkalpošanas pieredzei ir radīta ar aizkariem nodalīta zona.

Jaunajā salonā pieejams visplašākais juvelierizstrādājumu klāsts no visizsmalcinātākajiem itāļu zīmoliem kā, piemēram, Pomellato,  Pasquale Bruni, Marco Bicego, Annamaria Cammilli, SICIS Jewels, Giorgio Visconti, Leo Pizzo, Nanis, Moraglione, Recarlo, kā arī spilgtākais brazīliešu zīmols Brumani un vācu klasiķi Rivoir un Meister. Tāpat pārstāvēti arī GRENARDI radītie zīmoli Lilly Spring, Spring by SpringZoye, Rotājies, Latvija!, kas tapis sadarbībā ar Vairu Vīķi – Freibergu un citi.

Salons atvērts katru dienu no 10:00 līdz 21:00. Lai sazinātos ar salonu, zvaniet 28626111.

Vecrīgas salons pašā vecpilsētas sirdī

Vide nesteidzīgai un mierpilnai rotaslietu apskatei un pielaikošanai radīta arī GRENARDI Vecrīgas salonā Vaļņu ielā 5. Salons tika atvērts šī gada pavasarī, un ir ērti sasniedzams gan tiem, kuri pastaigājas pilsētas centru, gan arī autobraucējiem – stāvvieta pieejama tieši pie salona ieejas durvīm.  

Salona gaišumu un mājīgumu rada balto toņu sienas, ozolkoka finierējuma grīda, kristāla spoguļi, kā arī mēbelēs un aizkaros izmantotais samts. Arī šajā salonā ir atsevišķi nodalīta zona privātai apkalpošanai, kur bez steigas pielaikot un sajust sev piemērotākās rotas.

Jaunajā salonā pieejams visplašākais juvelierizstrādājumu klāsts no visizsmalcinātākajiem itāļu zīmoliem, kā, piemēram, Pomellato, SICIS Jewels, Giorgio Visconti, Leo Pizzo, Marco Bicego, Moraglione, Recarlo, brazīļu Brumani, kā arī vācu Rivoir un Meister.

Salons atvērts darba dienās no 11:00 līdz 19:00 un sestdienās no 11:00 līdz 17:00. Lai sazinātos ar salonu, zvaniet 26156655.

GRENARDI ekspertu komanda abiem saloniem individuāli atlasa rotaslietu kolekcijas no pasaulē atpazīstamiem rotaslietu zīmolu namiem. Salonos iespējams iegādāties dāvanu kartes, nodot zelta izstrādājumus, kā arī atstāt rotas uz juvelierizstrādājumu remontu, apkopi, izmēru maiņu.