Izsmalcinātu juvelierizstrādājumu zīmols Lilly Spring piedāvā daudzveidīgas kolekcijas: no mūsdienīgām un viegli transformējamām rotām, kas rada neskaitāmas dizianu variācijas, līdz klasiskām un mūžīgi elegantām. Zīmola rotas radītas sievietēm, kuras vēlas akcentēt gan savu romantisko, gan drosmīgo dabu, kā arī tām, kuras novērtē augstus kvalitātes standartus, mūsdienīgu eleganci un izsmalcinātību. Vairāk kā 10 gadu garumā zīmols vairo prieku un mīlestību pret daudzveidīgo, plašo un ārkārtīgi skaisto juvelierizstrādājumu pasauli.

Lilly Spring ir pirmais juvelierizstrādājumu zīmols, ko 2011. gada nogalē radīja GRENARDI, godinot uzņēmuma dibinātāju Liliju Spriņģi (1948 – 2008). Lilija Spriņģe savas dzīves laikā bija veiksmīga uzņēmēja, iemiesojot izteiktu sieviešķību, gudrību un spēku. Viņas lielā mīlestība pret mākslu, dvēseliskais siltums un gaišums iekļauts zīmola kolekciju dizainos un to stāstos.

Zīmola kolekcijas iekļauj gan mūžīgo eleganci, gan arī mūsdienu aktuālākās juvelierizstrādājumu modes tendences, kuras tiek atklātas, nemitīgi sekojot nozares attīstībai visā pasaulē. Katra kolekcija ir unikāla un radīta ar īpašu stāstu, iedvesmojoties no dabas un sievietes dziļākās būtības: sapņiem, skaistuma un spēka. Tāpat kolekcijas izstrādātas arī, sadzirdot GRENARDI klientu vēlmes, kas izteiktas gadu gaitā, izceļot vēlmi pēc unikālām, individuāli pielāgojamām un ērtām rotaslietām. Zīmola rotas tiek radītas sadarbībā ar Itālijas, Vācijas un Honkongas augstākās klases juvelieriem, kas spēj nodrošināt nevainojamu kvalitāti, pievērst uzmanību vissmalkākajām detaļām un pat vissarežģītāko ideju pārvērst īstā mākslas darbā. Katra rota radīta ar mīlestību un rūpību, izmantojot 14 K zeltu, augstākās klases dārgakmeņus un pusdārgakmeņus.

Alīna Spriņģe, GRENARDI GROUP rodošā direktore un zīmola Lilly Spring kolekciju veidotāja:

“Ar šo zīmolu vēlos iedvesmot sievietes arvien vairāk uzmanības pievērst savai iekšējai pasaulei, sajust iekšējo spēku un sekot savai pārliecībai. Rotas ir lielisks izteiksmes līdzeklis, tās izceļ jūsu personību, liek justies patīkami, palīdz iemūžināt skaistākos dzīves brīžus. Kombinējot rotas, jūs veidojat savu unikālo stāstu. Rotas ir kas vairāk kā tikai skaistumlieta: tām jau izsenis ir bijusi nozīmīga loma cilvēku dzīvēs, tām piemīt sava valoda.”

Zīmola ikoniskākās kolekcijas

13 gadu laikā radītas vairāk kā 20 dažādu stilu kolekcijas un to papildinājumi, kas piemēroti gan dažādām gaumēm un personības šķautnēm, gan arī dažādiem dzīves notikumiem. GRENARDI piedāvā apskatīt populārākās no kolekcijām:

Allure

Atklājiet sevī valdzinājuma spēku un dzīvesprieku, kas īpaši spēcīgs pavasarī. Rotaļīgas zelta bumbiņu virtenes, kas izrotātas ar briljantos ieskautu ūdenszaļu prazeolīta lāsi, iemieso dabas neatvairāmo skaistumu. Maigais prazeolīta tonis saistās ar dzidro, mirdzošo rīta rasu, zelta bumbiņas ar dimantu akcentiem – ar atdzimšanu un dzīvesprieku. Elastīgās rokassprādzes bez aizdarēm un elastīgie gredzeni ir radīti jūsu komfortam, lai katra diena ir kā patīkams piedzīvojums, kur rotāšanās prieks ir tā neatņemama sastāvdaļa.


Atskaņa

Katrā no mums ir savs unikālais skanējums, kas ir neatkārtojams. Ja skaņa būtu redzama, vai tā būtu zeltā, mirdzošā perlamutrā, enerģiski zaļajā malahītā vai melnajā oniksā? Varbūt nakts zilajā lazurītā, kurā iemirdzas zelta pavedieni.. “Atskaņa” ir askētiska un viegli transformējama kolekcija, lai izveidotu savu unikālo kombināciju gan ikdienai, gan svētkiem. Akmeņu oktagoniksajām formām, kombinējot tās ar dimantu auskariem, zelta ķēdītēm un gredzeniem, ir neierobežoti daudz kombināciju, lai izveidotu savu neatkārtojamo atskaņu virkni.


Zvaigžņu lietus

Atvasaras nakts debesis virs mums ir tik skaidras, tik dzidras, ka ikkatra var notvert savu zvaigzni, savu sapni un iemirdzēties laimē. Šī ir eleganta, viegli transformējama kolekcija, kas iekļauj aktuālas modes tendences. Lakoniskas formas un monohroma krāsu izvēle izceļ šīs kolekcijas izstrādājumu izsmalcinātību – melnais onikss salikumā ar pulētu rozā zeltu un melnajiem dimantiem pretstatā maigajam perlamutram baltajā zeltā un balto dimantu rotājumam.

                     
Mīlošā sirds

Beznosacījuma mīlestība, kas strauji plūstošajā dienas ritmā atgādina par mirkļa vērtību, par kopā būšanu un savstarpējās mīlestības apliecinājumu nozīmi. Katra mēs esam kā dārgakmens, kas mirdz arvien spožāk, ja to spodrina vistuvākie cilvēki. Mīlošās sirds formu ieņem pusdārgakmeņi, kas nes īpašu enerģiju: rozā kvarcs – mīlestību, citrīns – aizsardzību, topāzs – veiksmi un ametists – stiprina intuīciju. Savukārt spēku un drosmi sniedz mirdzošie baltie dimanti, kas ieskauj katru sirds formas akmeni.


Medus

Priekam ir saules – mūžīgās kustības un veseluma – krāsa. Aizveriet acis un iedomājieties sauli… tik visaptverošu, tik glāstoši siltu, un izjūtiet, kā dzintarainā gaisma piepilda jūs kā medus, kas lēnām ievijas katrā bišu šūnā. Dzeltenā zelta un dimantu vītnes, tiekdamās pretī saulei, caurvij medus krāsas citrīnu lāses, liekot tām uzmirdzēt zeltaini siltos toņos. Tās ir kā spārni, ko dzīvei piešķir prieks.


Tici

Lai piepildītu savus sapņus, var nākties izstaigāt daudzus pasaules ceļus un bezceļus. Gan piedzīvojot izaicinājumus un gūstot rūdījumu, gan saņemot balvas… un tad atkal atgriezties mājās. Jo jūsos pašā jau ir viss pasaules spēks, enerģija un mīlestība. Ticiet! Arī dzidra ūdens lāse var pārvērsties dimantos, ja vien jūs ticat. Baltā zelta tīrais mirdzums izceļ ūdens lāses formā iestrādātos baltos dimantus, kuri maigi ieskauj gaismas cauraustus baguette formas dimantus. Tie kā trauslas ērģeļu stabules spēlē odu gaismai.


Rīta saule

Pavasara kolekcija ir saules apmirdzēta: kā spirdzinošs svaiga gaisa malks agrā rīta stundā, kā nebeidzams maigums mīlestības piepildītā sirdī. Zilo topāzu vēsais spožums, rozā kvarca mīlestības siltums, pirmo asnu maigais zaļums – kā skaists atgādinājums, ka viss notiks, ja spēsim mirdzēt pašas.


Pilnbriedā

Izbaudīt dzīvi viskošākajās krāsās – ar patiesu prieku, atvērtību un mīlestību. Uzziedēt kā magonei smaržīgajā ziedu pļavā, izstarojot saules piepildītu degsmi un esot pilnbriedā. Zilā topāza, dzeltenā citrīna un zilo safīru saspēlē atklājas dzirkstoša un koša vasaras noskaņa, ko akcentē ziedošo pļavu sulīgais peridots, bet pāri visam enerģiju sniedz vīna sarkanais granāts – kā mūžīgs apliecinājums mīlestības klātbūtnei it visur.


Uz zvaigznēm

Kolekcija vēsta par to, ka katrai no mums ir savs ceļš ejams: vienai caur ērkšķiem, otrai caur rozēm. Taču neatkarīgi no ceļa, mērķis ir viens – sasniegt savu sapni un savu īsto zvaigzni. Melnie dimanti ir kā mūsu būtības pamats, kā cerība un apsolījums, no kā dzimst patiess un tīrs skaistums zilo safīru un balto dimantu mirdzumā. 


Ziedēšu

Pirmie pavasara asni zemē sāk dīgt jau rudenī, pieņemoties spēkā zem salā sastingušās zemes. Vēl mirklis, kusīs ledus un pumpuri vērs brīnišķīgus ziedus. Rudenī radītā kolekcija ir dzīves enerģijas piepildīta. Zilo safīru mūžīgā elegance un lietusmežu dziļi zaļo topāzu pirmatnējais skaistums aicina atvērties pasaulei un uzdrošināties mirdzēt. ​


Ziedu paradīze

Ziedu unikālais skaistums spēj iedvesmot, un to neatkārtojamā pilnība aizrauj ikvienu. Dabas radītais skaistums, kas ir perfekts ikvienā ziedā, kur it nekas nav ne pieliekams, ne atņemams… Trauslais ziedu skaistums atmirdz neatvairāmā rotakmeņu salikumā, ko rada zilie topāzi, opāli, kvarci, rodolīti, safīri un dimanti.


Satikšanās

Esot laimīgiem, mūs pārņem vēlēšanās apstādināt mirkli, bet… tieši pārmaiņu brīnums, šī nebeidzamā iešana uz nezināmo, nepiedzīvoto un vēl nesatikto, padara dzīvi tik aizraujošu un liek sirdij pukstēt straujāk. Sarkanā zelta maigās stīgas aptver dzidru dimantu krelles, kas, gaismas staru satiktas, liegi stāsta jūsu īpašo stāstu par satikšanos.


Lido

Sapņi par mīlestību ir kā spārni, kas ļauj mums lidot, sasniedzot pasauli jaunās krāsās un atverot mūs iepriekš nepiedzīvotām izjūtām un notikumiem. Šie sapņi mūs vieno brīnumainā ticībā – ka tiksim no sirds uzklausīti un iemīlēti. Dūmakainie kvarci duetā ar mīlestības akmeni rozā kvarcu savijas liegos maiguma, ilgu un vēlēšanās mākoņos, kurus vieno mirdzošais konjaka dimantu noslēpums dzeltenajā zeltā.


Lilly Spring
zīmola kolekcijas un rotas akcentē to, ka iztēlei robežu nav. Laiks ieklausīties sevī un izcelt savas personības visdažādākās šķautnes.