Pavasarī atmostas ne tikai daba, bet mostas arī sievietes būtība. Jau gadiem novērota tendence, ka pēc garās ziemas, kad vairāk uzmanība pievērsta iekšējai pasaulei un mieram, pavasarī ikviena vēlas atkal no jauna kļūt spilgta un pamanāma. GRENARDI rotu eksperti dalās ieteikumos, kādas rotas izvēlēties, lai vairotu pavasarīgo un pacilājošo enerģiju.  
 
 
Valdzinošie burbuļi 
 
Šis pavasaris nāk ar īpaši aktuālu tendenci – rotām, kurās iekļautie elementi vizuāli atgādina gaisīgos un valdzinošos burbuļus. Kaklarotas, auskari, rokassprādzes, gredzeni, kas radīti no burbuļu virtenēm vai rotas, kuras akcentē viens burbulis – neatkarīgi no izvēles, šādas rotas radīs vieglu, dzirkstošu un rotaļīgu akcentu.  

Ziedi un taureņi 
 
Ziedi un taureņi ir pirmie pavasara vēstneši, kas rada patīkamas un vēderu kutinošas sajūtas par siltā gadalaika tuvošanos. Juvelierizstrādājumu pasaule ļauj ikvienai rotāt ķermeni ar pasakainām rotām, kuru dizainos iekļauti dažādu stilu ziedu un taureņu elementi. Ļaujiet taurenim nosēsties uz kakla un ziediem apņemt jūsu pirkstus, lai atgādinājums par pavasari būtu jums īpaši klātesošs.   

Bezrobežu krāsainība 
 
Pavasaris un vasara ir tie gadalaiki, kuros nav jābaidās, ka krāsainība varētu būt par daudz. Izvēloties rotas, kurās ietverti dažādi spilgto krāsu akmeņi, jūs pieskaņosiet savu tēlu plaukstošajam pavasarim un radīsiet pozitīvas noskaņas gan sev, gan citiem. Juvelierizstrādājumu zīmoli piedāvā rotas ar akmeņiem visās varavīksnes krāsās un, protams, ja ticat akmeņu dziednieciskajai iedarbībai, tad šādu rotu izvēle paredz, ka varat nēsāt vairāku akmeņu enerģiju.  

Krāsainie briljanti 
 
Pasaulē arvien lielāku popularitāti iegūst un tiek izcelti krāsainie briljanti, pievēršot sev starptautiskās modes industrijas uzmanību. Dzelteni, rozā, brūni, melni, šampanieša… šīs ir tikai dažas no krāsām, kādās sastopami krāsainie briljanti, kas ir ne mazāk vērtīgi kā vispopulārākie baltie briljanti. Atsevišķi krāsainie briljanti ir tik reti, ka var būt pat vērtīgāki par baltajiem. Pievilcīgo krāsu toņu un retuma dēļ krāsainie briljanti ir visaugstāk vērtētie dārgakmeņi pasaulē. Starp katriem 10 000 atrastajiem dimantiem, tikai viens ir ar unikālu nokrāsu.  

Kaislīgais sārtums 
 
Neviena krāsa nespēj konkurēt ar sarkano, lai panāktu vispamanāmāko, pārliecinātāko, kaislīgāko efektu. Ģērbieties vai rotājieties sarkanā un jūs pavisam noteikti sajutīsiet pacilājošo sajūtu, kas īpaši raksturīga pavasarim. Pavasarīgākus un purpursārtos toņus atradīsiet rotās ar rodolītiem un turmalīniem, sulīgos sarkanos toņus – rotās ar rubīniem, savukārt izteikti vīna sarkano – granātos. Izvēlieties rotas ar akmeņiem pēc iecienītākā un piestāvošākā sarkanā toņa vai arī pēc konkrētajam akmenim piedēvētajām enerģētiskajām īpašībām.  

Rotas ar diviem kontrastējošu toņu akmeņiem 
 
Agrs pavasaris ir par kontrastiem, kur pirmie asni mijas ar vēl neizkusušām sniega kaudzēm un saules pielietās dienas pavada drēgni vakari. Tāpēc šī pavasara modes tendences izceļ kontrastējošo: īpaši aktuālas rotas, kas radītas no divu toņu zelta – baltā un dzeltenā vai baltā un sarkanā, kā arī juvelierizstrādājumi, kurus rotā divu kontrastējošu krāsu akmeņi. Kontrastējošo toņu izvēle pievērš uzmanību un nenoliedzami pauž rotu nēsātājas daudzpusējo un radošo personību.  

Mix & Match stils
 
Perfekcija šajā pavasarī paliek otrajā plānā, jo tās vietā nāk nestandarta rotu nēsāšanas noteikumi: tie ļauj vienlaicīgi nēsāt dažāda garuma un stila kaklarotas, kārtojot tās slāņos, kā arī uz viena pirksta nēsāt vairākus gredzenus, vizuāli radot vienu pamanāmu gredzenu un, protams, katrā ausī nēsāt cita dizaina auskarus. Rotu nēsāšana vairākās kārtās rada oriģinālu bezkompromisu koptēlu, paužot sievietes vēlmi demonstrēt savu unikālo individualitāti. Itāļu zīmols Recarlo īpaši radījis kolekciju ar atvērtajiem gredzeniem, kuri paredzēti savstarpējai miksēšanai un unikālā stila radīšanai.  

Izvēlieties krāsainību, unikālas un rotaļīgas formas, nestandarta rotu nēsāšanas veidu un rotājiet sevi pretī pavasarim. Atplaukstiet pavasarī ar košu, pamanāmu, elegantu, taču vienlaikus oriģinālu ārējo tēlu, caur kuru veiciniet arī savas iekšējās būtības pavasarīgo atmošanos.