Vācu zīmols Meister rada īpaši izsmalcinātus un augstas kvalitātes laulības, saderināšanās un mūžības gredzenus, kas ir tikpat bezgalīgi kā pati mīlestība. Elegance, ilgmūžība un ērtums – šīs ir zīmola vērtības, kas 1897. gadā dibināto uzņēmumu padarījušas par Eiropas vadošo laulības gredzenu izgatavotāju.

Meisteru ģimene šo uzņēmumu veiksmīgi vada jau trešajā paaudzē, noturot Eiropas līdera pozīcijas laulības gredzenu ražošanā, kā arī nemitīgi saņemot dažādas dizaina, inovāciju un ilgtspējīgas uzņēmējdarbības balvas. Uzņēmums veiksmīgi apvieno tradīcijas, inovācijas un atbildību pret nākamajām paaudzēm. Vairāk nekā 125 gadus Meister spēj apvienot nevainojamu meistarību ar progresīvām tehnoloģijām un, protams, iestāties par atbildību pret vidi un cilvēkiem. Uzņēmuma galvenās mītnes atrodas Radolfzellā pie Konstances ezera Vācijā un Vollerauā pie Cīrihes ezera Šveicē, kur zem oglekļa neitrālu juveliernamu ēku jumtiem darbojas savas nozares profesionāļi: dizaineri, zeltkaļi, platīnkaļi, juvelierizstrādājumu ražotāji un dārgakmeņu uzstādītāji, gemologi, pulētāji, tehniķi un daudzi citi nozares eksperti, kas ir lojāli Meister zīmolam daudzu gadu garumā un turpina nest senās tradīcijas. Ar savu revolucionāro arhitektūru un tehnoloģijām juveliernama ēka burtiski simbolizē uzņēmuma tālredzīgo attieksmi. Tā ir darba vieta komandai, kuras sadarbību raksturo savstarpēja atzinība, aizraušanās un nepārtrauktība.

Laulības gredzenus izgatavo izcili juvelieri, nodrošinot tiem ne tikai visaugstāko kvalitāti un ilgmūžību, bet arī no modes neizejošus dizainus. Meister spēj apvienot klasiskās vērtības ar moderno pieskārienu, lai gredzeni būtu gan aktuāli, gan arī pārlaicīgi un nododami no paaudzes paaudzē. Un ne mazāk būtiski – juvelieri gredzenus rada tā, lai tie būtu īpaši ērti nēsāšanai visa mūža garumā. Meister juvelieru un dizaineru prasmes, apvienot skaistumu ar ērtību, apliecina arī iegūtās prestižās dizaina balvas. Uzņēmums iestājas par ilgtspējību, tāpēc gredzenos izmantotie dārgmetāli ir otrreizējās pārstrādes, kā arī briljanti iegūti tikai bezkonfliktu zonās, kur to ieguvēji spēj pierādīt arī briljantu atbilstību augstākās kvalitātes standartiem un kur katrs ieguves un piegādes process ir sertificēts.

Zīmols garantē augstākās kvalitātes briljantu izmantošanu. Katrs briljantu pārbauda gemologi Meister briljantu laboratorijā, lai noteiktu tā slīpējumu, krāsu, dzidrumu un svaru. Uzņēmums strādā tikai ar G līdz VS kvalitātes briljantiem. Tāpat arī zīmols izmanto tikai augstākās kvalitātes dārgmetālus: 750. proves jeb 18K balto, dzelteno un sarkano zeltu, kā arī 950. proves jeb 22K platīnu. Pateicoties tā tīrībai, āda labi panes cietāko no dārgmetāliem. Gredzeni izgatavoti vienlaidus no niķeli nesaturošiem un augstākās cietības dārgmetālu sakausējumiem, tādā veidā panākot ilgtermiņa izturību un neparastu ērtumu gredzenu nēsātājiem.

Laulības gredzeni

Laulības gredzeni ir mūžīgās mīlestības apliecināšanas simbols vienam pret otru. Tie sevī nes patiesas vērtības kā ilgmūžība, augsta kvalitāte, izsmalcināta estētika un komforts. Katrs gredzens ir prasmīgāko rotkaļu roku darbs, kas individuāli radīts katram klientam. Gredzenu dizainu vidū gan vienkārši un askētiski zelta gredzeni, gan arī krāšņi dizaini, kuru rotāšanai izmantoti augstākās klases briljanti, vairāku dārgmetālu sakausējumi un dažādas gredzenu virsmas apstrādes tehnikas. Ņemot vērā pāra vēlmes, laulības gredzeni abiem var būt identiski vienādi, gan arī atšķirīgiem dizaina elementiem, piemēram, vīrietim askētiska dizaina gredzens, savukārt sievietei tas pats dizains, tikai rotāts ar briljantiem.

Tiklīdz pāris ir izvēlējies sev vēlamos gredzenus, profesionālais vāciešu un šveiciešu kolektīvs uzsāk darbu pie kvalitatīvāko un estētiskāko laulības gredzenu izstrādāšanas. Tiek radīti īsti šedevri, apvienojot tradicionālās meistarības izcilākos elementus ar radošajām un modernajām iespējām, ko piedāvā mūsdienu tehnoloģijas. Dizaineri, gemologi, pulētāji un juvelierizstrādājumu izstrādātāji garantē pilnību, kas citiem nav sasniedzama.

Personificētu laulības gredzenu radīšana

Meister iestājas par to, lai jūsu laulības gredzeni, ko nēsāsiet mūžīgi, jums īpaši patiktu vizuāli, būtu ļoti ērti nēsāšanai un ietvertu arī personisku ziņojumu. Tāpēc uzņēmums piedāvā radīt laulības gredzenus atbilstoši jūsu vēlmēm, izvēloties jums ērtāko formu un gredzena platumu, materiālu un gredzena virsmas apstrādes veidu un rotāšanu ar dārgakmeņiem, kā arī, vai gredzenu iekšpusē vēlaties iegravēt īpaši personisku ziņojumu. Uzņēmums piedāvā arī katram individuāli dizainēt laulības gredzenus 3D konfiguratorā un vizualizēt jūsu idejas.

Forma un platums

Lai gredzeni būtu īpaši ērti nēsāšanai, būtisks ir ne tikai atbilstošais gredzena izmērs, bet arī gredzena platums un gredzena joslas forma, kas var būt gan plakana, gan apaļa.

Materiāls

Neatkarīgi no tā, vai jums tuvāki siltie vai vēsie toņi, Meister var piedāvāt jums atbilstošo. Ja jums tuvāki un ādas tonim vairāk piestāv siltie toņi, izvēlieties gredzenus no sarkanā vai dzeltenā zelta. Savukārt, ja tuvāki vēsie toņi – izvēlieties balto zeltu vai platīnu. Tāpat iespējams arī savstarpēji kombinēt dažādus materiālus, piemēram, radīt gredzenu, kurā ir gan baltais, gan sarkanais zelts.

Virsmas apstrāde

Glancēta vai matēta – arī šī ir jūsu izvēle, kādu jūs vēlaties redzēt gredzena virsmu. Ja vēlaties mirdzošu zelta vai platīna gredzenu, izvēlieties glancētu virsmu. Savukārt, ja vēlaties unikālāku un dabīgāku izskatu – izvēlieties virsmas matēšanu. Meister piedāvā piecus izsmalcinātus matēšanas veidus, kas padarīs jūsu gredzenus īpaši personiskus un unikālus: klasiskais, kristāla, dimanta, apļveida vai smilšu.

Briljanti

Jums ir iespēja izvēlēties, vai vēlaties gredzenu ar vai bez briljantiem. Visbiežāk vīrieša gredzens tiek radīts bez akmeņiem, kamēr sievietes gredzenu izvēlas rotāt ar vienu vai vairākiem briljantiem, kas pieejami dažādos izmēros un dizainiskos izkārtojumos.

Gravējums

Iemūžiniet savu mīlestības vēstījumu laulības gredzenos. Mīlestības vēstījumi var būt visdažādākie un te ir tikai dažas no idejām: jūsu mīļotā cilvēka pirkstu nospiedums, sirds formas izveidošana no jūsu abu pirkstu nospiedumiem, jūsu vārda uzrakstīšana mīļotā cilvēka rokrakstā, jūsu partnera plaukstas līnijas, jūsu abu vārdi un kāzu datums, jums iemīļots dzejolis vai citāts par mīlestību. Meister izmanto vismodernākās lāzertehnoloģijas, lai garantētu augstākās kvalitātes precizitāti. Izmantojot Meister tehnoloģiju, jūsu iztēle var būt bez robežām.

​​
Perfekta saderība ar saderināšanās un mūžības gredzeniem

Lai arī Meister ir zināmāks kā laulības gredzenu radītājs, tomēr zīmols rada arī augstas kvalitātes un izsmalcinātus saderināšanās un mūžības gredzenus, ko pieņemts pasniegt kāzu gadadienās vai īpašos notikumos: dzimšanas diena, bērnu piedzimšana, lielu sasniegumu atzīmēšana. Ja nākotnē plānojat izvēlēties Meister laulības gredzenus, tad vērts apsvērt arī saderināšanās gredzena iegādi pie šī zīmola: uzņēmums saderināšanās gredzenu dizainus radījis tā, lai tie perfekti saplūstu kopā ar laulības gredzenu un tādējādi gan izskatītos kā viens vesels gredzens, gan arī būtu ļoti ērti nēsāšanai. Tas pats arī ar mūžības gredzeniem – izvēlieties Meister mūžības gredzenu un tas perfekti sakļausies ar jau esošo laulības gredzenu. Meister zīmola izvēle ir nekļūdīga, lai gredzeni mūža garumā būtu ērti nēsājami un savstarpēji saskaņotos arī dizainiski, tāpēc sāciet ar saderināšanās gredzenu, turpiniet ar laulības gredzeniem un mūžības gredzeniem.

Lai arī kādus gredzenus jūs izvēlētos, Meister zīmols var pavadīt jūs dzīves nozīmīgākajos notikumos un būt tiem liecinieks ar augstākās kvalitātes, izsmalcinātāko dizainu un ilgtspējīgākajiem gredzeniem.