Ja meklējat izsmalcinātas luksusa rotaslietas, kas iekļauj simbolisku nozīmi, nepieradinātu dizainu un vieglu rotaļīgumu, Pippo Perez zīmols būs kā radīts jums. Atklāt pārsteidzošās Pippo Perez dārglietas, nozīmē nonākt fantastiskā un vērtīgā pasaulē, kurā pasakas, leģendas un rotaļīgā neapoliešu daba un māņticība saplūst ar zeltu, briljantiem un citiem mirdzošiem dārgakmeņiem. Pippo Perez pasaulē greznība kļūst par prêt-à-porter jeb pieejamu valkāšanai katrai un ik dienu.  
 
Pippo Perez zīmols ir dzimis 1936. gadā Neapolē, Itālijā. Juvelieru ģimene ir pēcteči 15. gadsimta zeltkaļiem, kas gadsimtu garumā kalpojuši karaliskajām aprindām, vēsturiskām personībām un pat mūsdienu kino zvaigznēm.  


 
2006. gadā Pippo Perez zīmols tika radīts tāds, kādu to redzam šodien. Jaunā zīmola līnija tika nosaukta paša Pippo Perez vārdā un iemiesoja viņa personīgās vērtības. Kā pats Perez ir teicis: “Šīs ir jautras rotaslietas, kurās var redzēt pilnu krāsu spektru un sastapt dzīvnieku, zivju un čili piparu atveidojumus”. Rotu dizains, kas bija ar jautru un priekpilnu noskaņu, bija sava veida juveliera protests pret  itāļu klasicismu. Zīmola līnija iemieso itāļu spēju baudīt dzīvi – labā draugu kompānijā, ar labu vīnu un ēdienu. Pippo ļoti patika gatavot itāļu ēdienu saviem draugiem dažādās pasaules malās, tāpēc tas izskaidro viņa mīlestību pret piparu motīvu arī rotaslietu dizainā. Tāpat arī čili pipars ir izmantots ne tikai kulinārijas mīlestības dēļ, bet arī tāpēc, ka Dienviditālijā tas ir spēcīgs veiksmes simbols, kas aizsargā pret ļauno aci un citām neveiksmēm. Zināms, ka juvelieris vienmēr valkājis brilles ar sarkaniem rāmjiem, koši zilu jaku un garu ķēdi, kas rotāta ar daudziem čili pipariem. Tādēļ arī, iztēlojoties juveliera paša ģērbšanās stilu un personību, nav šaubu par radīto krāšņo, hipijisko, bet izsmalcināto rotu dizainu.  

Lai arī zīmols rada auskarus, kaklarotas un gredzenus, tomēr zināmākās un iecienītākās ir tieši rokassprādzes. Rokassprādzes visbiežāk radītas no tekstila, kas paredz to, ka tās ir ērti pielāgojamas jebkura izmēra rokai. Tāpat arī to dizains un forma paredz, ka tās ir viegli kombinējamas savā starpā. Atkarībā no vēlmēm, situācijas un to, ko nēsātāja vēlas paust, iespējams vienlaicīgi nēsāt līdz pat piecām rokassprādzēm.  
 
Populārajām rokassprādzēm radītas vairākas kolekcijas: “Jūra” (Sea), “Fatimas acs” (Fatima eye), “Mēness un Zvaigzne” (Moon and Star), “Reliģija” (Religion), “Rotaļlietas” (Toys), “Laime” (Lucky), “Navigācija” (Nautical), “No debesīm līdz zemei” (Cielo a Terra). Katrā kolekcijā atbilstoši tās nosaukumam, iekļauti dažādi simboliski elementi. Piemēram, kolekcijā “Reliģija” būs rokassprādzes ar amoriem un Svēto Mariju, “Rotaļlietas” rokassprādzes rotās lāči, kaķi, suņi, zaķi. “Laime” kolekcijā būs redzams četrllapu āboliņš un laimes pakavs.  

Pippo Perez rotu nēsātājam nav ne definēts vecums, ne dzimums. Šīs rotaļīgās, ekstravagantās rotas var nēsāt ikviens, kas novērtē skaistumu un ilgtspējību, bet tai pat laikā ir sirdī jauns, dzīvi tver ar vieglumu un to arī vēlas rādīt savā vizuālajā tēlā.