Pomellato ir izsmalcināts un drosmīgs itāļu zīmols, kura juvelierizstrādājumiem piemīt moderns, bet netradicionāls skaistums. Rotas ir darinātas ar rokām, izmantojot 18 kt zeltu, nevainojami slīpētus briljantus un krāsainos akmeņus. Avangardiskās rotas akcentē sievietes personību, neatkarību un spēku. 
 
Pomellato juveliernams 
 
Pomellato zīmols radīts Milānā, 1967. gadā. Zīmola radītājs ir zeltkaļu ģimenes mantinieks Pino Rabolini, kura intuīcija virzīja viņu satricināt konservatīvo juvelierizstrādājumu pasauli un pieteikt neparasti radošu, košu un krāsainu zīmolu. Ieviešot prêt-à-porter filozofiju, Rabolini piešķīra zīmolam spēcīgu, modes tendencēm atbilstošu identitāti, kas ļāva ātri attīstīties un nostiprināties gan Itālijas, gan starptautiskajā tirgū. Izpaužot savu oriģinālo un avangardisko garu, izmantojot krāsainas akmeņu kombinācijas, īpašus akmeņu slīpējumus un nevainojamu rotkaļu meistarību, Pomellato ir kļuvis par moderna un netradicionāla skaistuma simbolu.  


Jau kopš dibināšanas, Pomellato ir uzticējis juvelierizstrādājumu izgatavošanu tikai augsti kvalificētiem un pieredzējušiem amatniekiem. Šobrīd uzņēmuma centrālajā juveliernamā Milānā strādā vairāk kā 100 rotkaļu, kuri katru dienu ar visaugstāko meistarību un zināšanām rada nepārspējamas kvalitātes juvelierizstrādājumus.  
 
Pomellato kopš 2013. gada ir daļa no Kering grupas. Pasaules luksusa preču grupa Kering atbalsta un veicina dažādu pasaulslavenu modes, ādas izstrādājumu, juvelierizstrādājumu un pulksteņu zīmolu attīstību: Gucci, Saint Laurent, Alexander McQueen un citus. Grupa darbojas vairāk kā 120 pasaules valstīs, tajā iesaistīti vairāk kā 37 000 sadarbības partneri un apgrozījums pārsniedz 18 miljardus eiro.  Sieviete – Pomellato visuma centrs 
 
Juveliernams jau kopš 1967. gada noteicis, ka tā centrā ir sieviete un viņas unikālā personība. Rotu dizains un zīmola reklāmas kampaņas iemieso sievietes neatkarību, spēku un iekļautību. Jau vēsturiski Pomellato ir izdevies būt šim tendenču noteicējam, radot pārliecinošus kampaņu vizuāļus ar pasaulslaveniem fotogrāfiem.  
 
2017. gadā, par godu zīmola 50. jubilejai, tika atklāta kustība #PomellatoForWomen, kuras uzdevums ir veicināt sieviešu pilnvaras un iekļautību. Kustībā tiek aplūkotas arī dzimumu vienlīdzības tēmas gan privātajā, gan profesionālajā sfērā, kā arī izcelts sieviešu autentiskais skaistums neatkarīgi no tautības, kultūras un rases. Kustībā iesaistījušās Džeina Fonda un Keita Blanšeta, kā arī citas publiski zināmas sievietes ar spēcīgu raksturu, kuras caur savu atpazīstamību ir veicinājušas kustības attīstību un sieviešu iedvesmošanu visa pasaulē.  


Populārākās kolekcijas 
 
Pomellato savu avangardisko un oriģinālo pieeju demonstrē dažādās zīmola kolekcijās. Kolekciju centrā ir izsmalcinātas krāsaino akmeņu kombinācijas, oriģināli akmeņu griezumi, kā arī vizionārs dizains.  
 
NUDO 
 
Ikoniskā un zīmola visatpazīstamākā kolekcija, kas ļauj ikvienai ļauties sapņiem un virpuļot krāsainu akmeņu dzīrēs. Žilbinošie akmeņi savijas dzīvespriecīgā, izsmalcinātā dizainā, kas iestājas pret ierasto. Kolekcija tika radīta 2001. gadā, kad rotkaļi atklāja veidu, kā krāsainie akmeņi var atklāt visu savu dzirkstošo skaistumu, pateicoties inovatīvam akmeņu stiprinājumam bez krapēm. Kolekcija ļauj radīt visdažādākās akmeņu un rotaslietu kombinācijas, izceļot ikvienas sievietes individualitāti un unikalitāti.  

ICONICA 

Apjomīgas rotas apvieno divus pretstatus, kas viens otru lieliski papildina: milāniešu stilā ieturētas, nepārprotami vienkāršas, atturīgas formas un katrai rotai piešķirtais ekstravagantais akcents. Rotas var kombinēt visdažādākajos veidos, radot unikālas kombinācijas un stāstus, ko sieviete ar tām vēlas izstāstīt.  

FANTINA 

Fantina kolekcija pārsteidz ar spēcīgo identitāti, enerģisko un izlēmīgo raksturu, vienlaikus iemiesojot minimālu stilu un izsmalcinātu vienkāršību. Rotu liektās formas atgādina jāšanas sporta pasauli, tāpēc arī šī kolekcija patiks mūsdienu amazonēm – neatkarīgajām sievietēm, kuras pašas veido savu likteni, dzīvo tikai pēc saviem noteikumiem un, protams, augstu vērtē stilu ar oriģinālu raksturu.  

CATENE 

Catene ir mūsdienīga, izsmalcināta un izteikti drosmīga rotu kolekcija, kur sievišķais spēks un neatkarība tiek pausta caur sievišķīgi vijīgiem un vienlaikus masīviem ķēžu posmu elementiem.  


Ilgtspējība 

 
Viena no zīmola Pomellato vērtībām ir ilgtspējība, dabai un cilvēkiem draudzīga vide. Katru gadu Pomellato novērtē un uzrauga to, kādu ietekmi uzņēmums atstāj uz vidi. Uzņēmums ir ieguvis RJC sertifikātu no Atbildīgu juvelierizstrādājumu padomes. Pomellato arī katru gadu veic uzticamības pārbaudi saviem sadarbības partnerim, lai pārbaudītu, vai netiek identificēti cilvēktiesību pārkāpumu riski visā zelta un akmeņu piegādes ķēdē.  


Juvelierizstrādājumu ražošanas kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšana ir viens no uzņēmuma galvenajiem iedvesmas un motivācijas avotiem. Pomellato uzskata, ka uzņēmuma pienākums ir atbalstīt zeltkaļu un rotkaļu tradīcijas, tās saglabāt, pilnveidot un nodot no paaudzes paaudzē. Pomellato ir apņēmies uzlabot savu amatnieku prasmes, veicinot inovācijas un attīstot plašas apmācību programmas. Šim nolūkam Pomellato ir nodibinājis Pomellato Virtuosi akadēmiju, kas izveidota, lai apmācītu augsti kvalificētus speciālistus, izsniedzot visa Eiropā atzītus un pieprasītus kvalifikācijas diplomus.