Spring by Spring ir GRENARDI Group radošās direktores Alīnas Spriņģes radītais zīmols, kas piedāvā izsmalcinātas un augstas kvalitātes rotaslietas, kuru dizaini un oriģinālie akmeņu kārtojumi izceļ sievietes rotaļīgo un pārliecinošo dabu.

Zīmols Spring by Spring ir radīts modernām sievietēm. Gluži tāpat kā sieviete, arī katra Spring by Spring rota nes savu unikālo un neatkārtojamo stāstu. Rotas pārsteidz ar netipiskiem, izteikti sievišķīgiem un drosmīgiem dizainiem, kas neatstāj vienaldzīgu nevienu, un juvelierizstrādājumu pasaulē ienes īpaši dzirkstošu enerģiju. Zīmola plašajā rotaslietu klāstā pieejami ne tikai tradicionālie rotaslietu veidi, bet arī pīrsingi, pirkstu falangu gredzeni un oriģinālas rokassprādzes, ko var nēsāt gan sievietes, gan vīrieši. Dizainos novērojamas netipiskas formas, asimetrija, radoša un unikāla pieeja rotakmeņu salikumos, kas kopā rada visaizraujošāko krāsu, elementu un materiālu saspēli.

Zīmola radītāja Alīna Spriņģe: “Zīmolu radīju, lai iedvesmotu ikvienu sievieti apjaust savu patieso personību un būt viņai pašai. Neietekmēties no sabiedrības noteiktajiem rāmjiem, skaistuma un modes standartiem, bet būt drosmīgai un izcelt savu personību, dzirkstošo enerģiju, kaislību pret dzīvi.

Spring by Spring tika radīts 2016. gadā, un jau vairāk kā 8 gadu garumā priecājos par to, ka caur Spring by Spring rotām cilvēki veido savus stāstus. Spring by Spring iet līdzi laikam, taču tā kodols un vērtības paliek nemainīgas – augstvērtīgi materiāli, radošs izpildījums, unikalitāte, ilgtspēja.

Rotām jau izsenis piemīt maģisks spēks – tās mums liek justies īpaši, piešķir dzīvei un tās notikumiem košākas krāsas. Ir svarīgi apzināties, ka dzīve rit tieši šajā mirklī un katra diena ir īpaša! Es ar lielāko prieku veidoju rotas arī pēc klientu individuālā pasūtījuma, lai ikviens sapnis par īpašo rotu piepildās un priecē cilvēkus no paaudzes paaudzē!”

Lai arī zīmola klāstā ir vairāk kā 300 dažādas rotas, GRENARDI rotu eksperti iepazīstina ar daļu no tām:

Ekskluzīvas rotas

Rotas, kuru radīšanā izmantoti ārkārtīgi daudz dārgakmeņi un pusdārgakmeņi. Tās pārsteidz ar netipiskām akmeņu kombinācijām un oriģināliem akmeņu kārtojumiem, kā arī, protams, ar žilbinošu mirdzumu, kas nepaliks nepamanīts neviena acīm.


Krāsainie dārgakmeņi īpaši mūsdienīgā dizainā

Mūsdienīgajās rotaslietās centrālo vietu ieņem krāsainie dārgakmeņi: kaislīgie rubīni, karaliskie safīri un valdzinošie smaragdi. No smalkiem akcentiem līdz pārsteidzošiem dizaina elementiem – krāšņie dārgakmeņi piešķir mūžīgu eleganci un izsmalcinātību, veidojot lielisku ansambli ar rotas kopējo dinamisko dizainu.


Aktuālās medaljonu rotas

Rotas, kuru dizainos iekļauti medaljona elementi, ir īpaši aktuālas. To nēsāšana piešķir oriģinālu akcentu kopējam tēlam, kā arī tajā ietverta medaljonu simboliskā nozīme: elements aizsardzībai, veiksmei vai arī par atgādinājumu noteiktajam dzīves mērķim vai jau sasniegtajām virsotnēm.


Grafisks un askētisks dizains

Grafiskas formas askētiskā dizainā, kurā elegantais melnais onikss kontrastē ar balto zeltu, dimantiem un citiem akmeņiem. Rotas, kas sevī nes izteiktu pārliecību, kā arī izceļ nēsātājas personības drosmīgākās šķautnes.


Rotaļīgums un smalkums

Māksla ir radīt it kā nemanāmu, bet tomēr mirdzošu un rotu nēsātājas personībai nozīmīgu akcentu, izceļot tās koķeto dabu. Izteiktais smalkums sievietei vienlīdz piešķir gan izsmalcinātu eleganci, gan arī rotaļīgumu. Rotu klāstā smalkas “diedziņu” rokassprādzes, midi jeb falangu gredzeni, pīrsingi un citas rotas.


Spring by Spring
ir zīmols, kas aicina uzdrošināties un izcelt savas sievišķīgās personības vissmalkākās un jutekliskākās nianses. Neatkarīgi no tā, vai izvēlēsieties rotaļīgus un izsmalcinātus dizainus vai askētiskus un grafiskus, varat būt droša – Spring by Spring rotas akcentēs jūsu personības vispatiesākās šķautnes.