Bērnudārzs, pamatskola, vidusskola, augstskola – neatkarīgi no tā, kura skola absolvēta, tas ir viens no lielākajiem bērna vai jaunieša sasniegumiem līdzšinējā dzīvē. Lai atzīmētu panākumus un kāda nozīmīga dzīves posma noslēgšanu, izlaidumos tiek dāvinātas vērtīgas dāvanas, kas par šiem sasniegumiem atgādinās vienmēr un iemācīs rūpēties par vērtīgām lietām jau no mazotnes. Lai neapjuktu plašajā juvelierizstrādājumu piedāvājumu klāstā, GRENARDI rotu eksperti piedāvā idejas izlaidumu dāvanām, ar kurām iepriecināt bērnus, jaunietes un jauniešus.  
 
Rotas ar dimantiem
 
Izglītība ir zelta vērtē un iegūtās zināšanas ir mūžīgas gluži kā mirdzošie dimanti. Dāvinot zelta rotas ar dimantiem, jūs apliecināsiet sasniegumu vērtību un nozīmību, kā arī mudināsiet arī turpmāk tiekties tikai uz augstākajām virsotnēm. Īpaši atbilstoša izvēle būs klasiskas rotaslietas, kas nekad neizies no modes un būs nēsājamas visas dzīves garumā. Par rotu klasiku tiek uzskatītas zelta rotas, ko rotā viens baltais dimants vai arī dimantu virtenes kaklarotas vai tenisa rokassprādzes.  

Rotas ar simbolisku vēstījumu 
 
Atbilstoša dāvana izlaidumā ir rotas, kas sevī nes kādu simbolisku vēstījumu par gudrību, panākumiem, mīlestību pret dzīvi. Piemēram, Rietumu pasaulē vispārzināmais gudrības simbols ir pūce, kas spēj veicināt arī intuīcijas attīstību un augstāko zināšanu gūšanu. Tāpat nozīmīgs veiksmes simbols ir arī četrlapu āboliņš, kur katrai no lapām ir sava nozīme: ticība, cerība, mīlestība un veiksme. Arī pakavs ir zināms veiksmes un laimes simbols, kas simboliski arī aicina uz to, ka “katrs pats ir savas laimes kalējs”.  

Ja vēlaties simboliski uzdāvināt augstu pašvērtējumu un ticību saviem spēkiem, kā arī pārpilnību, labklājību un panākumus, izvēlieties rotas ar citrīnu – akmeni, kas simbolizē visu minēto un mirdz koši dzeltenā krāsā.   

 
“Dari to, ko mīli un mīli to, ko dari” – šāds ir viens no aicinājumiem, lai profesionālajā karjerā un dzīvē kopumā viss izdotos. Lai atgādinātu par to, ka viena no būtiskākajām panākumu atslēgām vispirms ir sadzirdēt savu sirdsbalsi un mīlēt sevi, dāviniet rotas ar rozā kvarcu –  beznosacījuma mīlestības akmeni vai arī rotaslietas sirds formā. 

Viena no simboliskākajām dāvanām ir rokas pulkstenis, kas aicina neizniekot veltīgi savu laiku un nodzīvot dzīvi pilnvērtīgi, kā arī vienmēr būt īstajā laikā un vietā.  

Krāsainas rotaslietas 
 
Ja jums ir zināmas absolventes mīļākās krāsas, dāviniet rotas ar atbilstošo krāsu akmeņiem, tādējādi arī akcentēsiet katras krāsas un akmens pozitīvās īpašības, jauneklīgumu un dzīvesprieku. Ja mīļākā krāsa nav zināma, varat izvēlēties rotas ar akmeņiem pēc krāsu psiholoģijas vai arī atbilstošo dzimšanas dienas akmeni, kas vairos veiksmi tā nēsātājai visas dzīves garumā. Piemēram, ja absolvente dzimusi janvārī, dāviniet rotas ar granātu, ja martā – ar akvamarīnu, ja decembrī – ar tirkīzu vai safīriem.  

 
Zelta rotas ikdienai 
 
Laikā, kad vēl tikai sāk veidoties jaunietes rotaslietu kolekcija, ieprieciniet absolventi ar zelta rotaslietām, kuras būs nēsājamas ikdienā, tādējādi atgādinājums par sasniegumu būs klātesošs vienmēr. Izvēlieties klasiskāka dizaina rotas, lai tās piestāvētu dažāda stila apģērbiem un notikumiem. Tādā veidā jūs panāksiet, ka šai rotaslietai ir plašāks pielietojums, kas īpaši būtiski, ja šī, iespējams, ir jaunietes pirmā vērtīgā rota.  

Dāvanas puišiem 
 
Rokas pulkstenis, kaklasaites saspraude, aproču pogas, pildspalva – šie ir daži no dāvanu veidiem, ar ko iepriecināt jaunieti, absolvējot skolu. Minētās dāvanas kalpos ne tikai praktiski, bet nodos arī vērtīgu simbolisku vēstījumu, piemēram, pulkstenis simbolizēs būšana īstajā laikā un vietā, un aicinās “nenokavēt dzīvi”, pildspalva būs kā vēstījums nozīmīgu un vērtīgu līgumu parakstīšanai, aproču pogas un kaklasaites saspraude simbolizēs nozīmīgus dzīves notikumus, kuros nepieciešams ārēja tēlam piešķirt izsmalcinātu akcentu.  

Mazajām dāmām 
 
Šķiet, mazo dāmu, kura absolvēs bērnudārzu vai sākumskolu, iepriecinās jebkas, kas ir mirdzošs. Taču arī mazajai dāmai varat sagādāt vērtīgu un simbolisku dāvanu. Uzdāviniet pirmo zelta rotu, kas rotāta ar dimantiem, lai jau no mazotnes aicinātu izprast lietu vērtību un aicinātu tiekties tikai pēc paša vērtīgākā. Tāpat iepriecinoša dāvana būs arī rotaslieta, kuras dizainā iekļauta mazās dāmas aizraušanās, piemēram, ja dāma sapņo kļūt par pavāri, dāviniet kaklarotu ar kulonu saldējuma formā, ja ir mīlestība un lielas rūpes par dzīvniekiem – ieprieciniet ar rotaslietu, kas iekļauj kāda dzīvnieka elementu, ja dāma ir dejotāja – dāviniet rotu ar balerīnu.  

Juvelierizstrādājumu klāsts ir plašs, kurā izvēlēties iepriecinošas dāvanas. Taču neatkarīgi no izvēlētā juvelierizstrādājuma, iekļaujiet tajā simbolisku vēstījumu par sasniegumiem, sevis un dzīves mīlestību, par cieņu pret vērtīgo. Vēstījums pavadīs rotas nēsātāju ikreiz, kad vien dāvanā saņemtā rota tiks nēsāta.