Izglītībai un zināšanām ir mūžīga vērtība, un skolas absolvēšana ir viens no pirmajiem lielajiem nozīmīgajiem notikumiem. Rotaslietas ir skaista un paliekoša dāvana izlaidumā, kas atgādinās absolventam par dzīves sasniegumiem un šis atgādinājums būs kā viens no motivatoriem jaunu virsotņu iekarošanai!

GRENARDI rotu eksperti sagatavojuši ieteikumus piemērotākajām dāvanām, skolu absolvējot.

Zelta rotas ar briljantiem

Īpašu sasniegumu atzīmēšanai dāviniet rotas ar briljantiem – pasaulē vērtīgākajiem dārgakmeņiem. Šādām rotām ir mūžīga vērtība – tās nenoveco un nekad neiziet no modes.  Gadu simtiem gan zeltam, gan dārgakmeņiem bijusi augsta vērtība, un šādas rotaslietas kalpo ne tikai kā skaistumlietas, bet arī kā ieguldījums. Šīs ir rotas, ko nodod no paaudzes paaudzē. Un kur vēl labāk, ja tās tiek nodotas kopā ar stāstu par kādu izcilu sasniegumu un enerģiju, kas tam piemīt!

Rotas ar pērlēm

Pērles ir mūžīgi klasiska un paliekoša vērtība. Rotas ar pērlēm piemērotas dažādām dzīves situācijām – ikdienā, izlaidumos, svētkos un pat greznās svinībās. Turklāt tās piestāv un ir piemērotas visa vecuma jaunietēm un sievietēm. Pērles tiek iekļautas dažāda veida rotaslietās, sākot ar vienkārši klasiskiem nagliņauskariem un beidzot ar greznām kaklarotām, kas papildinātas ar briljantiem.

Zelta rotas

Zelta rotas ir drošākā dāvanas izvēle, ja vēlas uzdāvināt vērtīgu dāvanu, taču nav precīzi zināms par absolventes vēlmēm vai gaumi. Zelta rotas bez akmeņiem piestāvēs visiem stiliem un būs savienojamas ar jebkurām citām rotām. Tāpēc arī, dāvinot šādas rotas, varat būt droši, ka tās tiks visbiežāk nēsātas. Starp zelta rotām atradīsiet gan klasiska stila auskarus – riņķīšus, gan arī dažādas rotas ar aktuālajiem ķēžu pinumiem un citiem dizaina elementiem. 

Zelta rotas ar krāsainiem akmeņiem

Izlaidumu laiks sakrīt ar krāšņās vasaras sākumu, tāpēc vasarai piestāvēs rotas ar krāsainiem akmeņiem, kas pieejami jebkurā iemīļotākajā krāsā. Katrs no krāsainajiem akmeņiem ir ar savu stāstu un enerģētisko nozīmi vai arī pieskaņots dzimšanas dienas mēnesim. Tāpēc šādu rotu dāvināšana var nest arī simbolisku nozīmi un vēstījumu. Piemēram, rozā kvarcs zināms kā mīlestību veicinošs akmens, ametists – gudrības simbols, citrīns – veiksmei un labklājībai, akvamarīns – drosmei. 

Rotas vismazākajām dāmām

Arī vismazākās dāmas piedzīvo izlaidumus, absolvējot bērnu dārzus, sākumskolas vai interešu izglītības skolas. Tādēļ šāda dāvana var būt kā viena no pirmajām vērtīgajām rotām, kas gan iepriecinās, gan kalpos par piemiņu. Īpaši populāri dāvināt kuloniņus ar vārda pirmo burtu vai ar dzimšanas mēneša akmeni, kā arī rotas ar sirsniņām, kas atgādina par mīlestību pret jauno dāmu. Tāpat iespējams dāvināt arī tematiskas rotas, piemēram, kaklarotu ar balerīnu, ja absolvente dejo. Vienmēr augsta vērtība būs rotai, ko dāvināsiet ar simbolisku vēstījumu, piemēram, rotas ar unikornu, eņģelīšiem, taureņiem dzīves vieglumam, aizsardzībai un unikalitātes saglabāšanai.

Aksesuāri puišiem un vīriešiem

Rotas un aksesuāri ir vērtīgas dāvanas ne tikai sievietēm, bet arī puišiem un vīriešiem.  Vērtīgas un nozīmīgas dāvanas būs aproču pogas, atslēgu piekariņi, zelta aproces, gredzeni un kaklarotas. Populāri dāvināt arī augstas kvalitātes rokas pulksteni, kas būs nozīmīgs aksesuārs profesionālās karjeras ikdienā. Dāvana ar simbolisku nozīmi būs tērauda pildspalva – kā motivators un pamudinājums ar to uzrakstīt biznesa plānus un parakstīt vērtīgus līgumus.