Annamaria Cammilli ir itāļu juvelierizstrādājumu zīmols, kas jau kopš 1983. gada rada unikālas un izsmalcinātas rotaslietas. Jau 40 gadus zīmola rotaslietas pazīstamas ar nepārspējamu stilu – unikālajiem zelta toņiem, trīsdimensionālajām formām un matēto zelta apstrādi.

Zīmola rotas veltītas sievietēm, kuras ik dienu izvēlas būt elegantas. Lai arī Annamaria Cammilli rotas ir pamanāmas, tomēr tās ir radītas, lai saskaņotos ar sievietes kopējo tēlu. Dizaineri, radot rotas, rūpīgi strādājuši un pievērsuši uzmanību vissīkākajām sieviešu apģērba niansēm un aksesuāriem, lai tas viss saplūstu vienā harmoniskā tēlā. Zīmols izceļ līdzsvaru kā vienu no galvenajām vērtībām: līdzsvars iekšējā pasaulē un līdzsvars ārējā koptēlā.

Annamaria Cammilli iedvesmojas no harmoniskās dabas, unikālās sievietes būtības un romantiskās un rosīgās Florences, kas ir gluži kā renesanses šūpulis un iedvesmas avots mākslai un modei, kur ik uz stūra tiek svinēts skaistums.

Vēsture

Zīmolu dibināja dizainere Annamaria Cammilli, kura jau kopš mazotnes pievērsusi sev uzmanību īpašā talanta dēļ. Būdama jauna un kaislīga, viņa savu iekšējo sajūtu izpauda, gleznojot uz audekla. Vēlāk – izpaudās tēlniecībā. Dzīvodama Florencē, mūžīgā skaistuma templī, drīz vien jaunā māksliniece tika iepazīstināta ar juvelierizstrādājumu pasauli, kurā viņu ieveda viņas nākamais vīrs – juvelieris paaudžu paaudzēs. Rotu mākslas pasaulē Annamaria ienāca ar savu veikalu, taču ar vīra ģimenes uzvārdu. Viņas novatoriskā pieeja tika ātri pamanīta. Salons strauji guva panākumus un kļuva par iecienītu vietu sievietēm ar visizsmalcinātāko gaumi. Tā 1983. gadā tika dibināts salons Annamaria Cammilli Gioielli.

Uzņēmums sevi apliecināja kā izcilu juveliersalonu gan vietējā, gan starptautiskajā tirgū. Japāna bija pirmā, kas ar entuziasmu sagaidīja jaunās kolekcijas. Tur Annamaria kļuva pazīstama kā “ziedu lēdija”.

Drīz vien ģimenes biznesā iesaistījās arī Annamaria Cammilli bērni, kuri bija nu jau piektā paaudze rotkaļu ģimenē. Kopš 2002. gada uzņēmuma izpilddirektors ir Annamaria Cammilli dēls Riccardo Renai. Jau 2005. gadā viņš uzsāka darbu pie zīmola politikas:

Annamaria Cammilli rotaslietai jābūt atpazīstamai pašai par sevi, neapskatot zīmola nosaukumu.

Riccardo sāka inovāciju ceļu, kas aizveda pie autentiska zīmola rokraksta. Šobrīd plaši izmantotie zelta toņi, unikālās formas un zelta apstrāde ar matējuma tehniku, ir padarījuši zīmolu populāru visā pasaulē. 

Unikalitāte

Annamaria Cammilli zeltkaļi ir augsta līmeņa profesionāļi – viņi spēj apvienot jaunākās un inovatīvākās tehnoloģijas ar gadiem krāto juvelieru pieredzi un tradīcijām, tādā veidā lieliski savienojot pagātni ar nākotni. Apvienojot zeltkaļu profesionalitāti un pieredzi ar uzņēmuma zīmola attīstības virzību, tika radītas tikai šim zīmolam raksturīgais rokraksts:

Īpaša pēcapstrāde. Vairāk kā 35 gadu laikā rūpīgi izstrādātā matējuma tehnika ir unikāla iezīme tieši šim zīmolam. Profesionālais matējums rada noturīgu samtainu efektu ikvienai rotaslietai. Juvelierizstrādājumu pasaulē lielu popularitāti ieguvusi zināmā Cammilli pēcapstrāde Aetherna, kas pārmaiņus nodrošina spīdīgu un zīdainu efektu, uzlabojot formu dziļumu un trīsdimensionālo efektu.

Zelta krāsa. Kamēr citi zīmoli rotaslietas rada no sarkanā, dzeltenā un baltā zelta, Annamaria Cammilli zīmols pārsteidz juvelierizstrādājumu un modes pasauli, piedāvājot rotas astoņos dažādos zelta toņos: Black Lava (melnā lava), Brown Chocolate (tumšā šokolāde), Natural Beige (dabīgi bēšs), White Ice (baltais ledus), Pink Champagne (rozā šampanietis), Orange Apricot (oranžā aprikoze), Yellow Sunrise (dzeltenais saullēkts), Yellow Lemon Bamboo (bambusa dzeltenais).

Skulpturālās formas. Zīmols rada trīsdimensionālus ziedu un augu elementus, kas izskatās dabīgi – gluži kā pārnesti no ziedošajām pļavām un dārziem uz sievietes augumu.

Kolekcijas

Dune. Kolekcijas rotu liektās līnijas atgādina tuksneša kāpu plūdenumu un dinamiku. Briljanti, kas atrodas starp maigajām un izliektajām līnijam, piešķir mirdzošu akcentu. Samtainās virsmas mijas ar spīdīgo zeltu rotu malās, tādā veidā radot trīsdimensionālu sajūtu.


Dune Solar Colour.
Dinamiskais un pludenais kāpu dizains tiek paspilgtināts ar dārgakmeņu drosmīgajām un košajām krāsām. Dažādi turmalīnu toņi, tanzanīta dziļi zilais, peridota spilgti zaļais, rodolīta rozā un akvamarīna gaiši zilais veido unikālu krāsu simfoniju, kas lieliski saskan ar dažādajiem Cammilli zelta toņiem.


Sultana.
Kolekcijas rotās izteiksmīgās un skulpturālās formas apvienojas ar mierīgajiem zemes toņiem. Maigie izliekumi rada bezgalīga dziļuma sajūtu. Elegantai sievietei, kuru aizrauj oriģinālas rotaslietas.


Premiere.
Maigās, izliektās, ar briljantiem rotātās ziedlapas ieskauj vienu – centrālo briljantu, kas mirdz visā savā krāšņumā. Elegance, noslēpums, jutekliskums un pārliecība raksturo šīs kolekcijas rotas.


Goccia.
Gluži kā mazas un smalkas ūdens lāses, kas veidotas no dažādu toņu 18kt zelta un rotātas ar daudziem maziem briljantiem. Elegantas un neformālas, daudzkrāsainas un vienkrāsainas – šīs rotas piemērotas katrai gaumei un iederas jebkurā situācijā.


Prestige.
Izsmalcināta kolekcija, kur no jūras viļņiem dzimušie akmeņi aizved līdz okeānam skaistumam. Pludenās formas bagātinātas ar briljantiem, tanzanītiem un turmalīniem.

Annamaria Cammilli gredzens

Calla. Kalla ir zīmola raksturīgais zieds, ko raksturo spīdīgi un samtaini efekti, kas dod dziļumu un formu kustību. Harmonisku dabisko kustību atveidojums padara šīs dārglietas unikālas.


Annamaria Cammilli
ir zīmols, kas atstājis ievērojamus nospiedumus juvelierizstrādājumu pasaulē, pateicoties nemitīgajām inovācijām, taču saglabājot savu unikālo rokrakstu. Zīmols ir itāļu dizaina etalons un tā rotas pieejamas pasaules ekskluzīvākajos juvelierizstrādājumu salonos.