Itāļu zīmola MARCO BICEGO rotas ir ar rokām darināti mākslas darbi no 18kt zelta un augstākās klases briljantiem. Unikālās rotas radītas, apvienojot talantīgus dizainerus un prasmīgus rotkaļus, kuru darbs balstīts uz senākajām Itālijas rotkaļu tradīcijām. 
 
Prestižais itāļu zīmols vilina ar sievišķīgām rotu formām, ko papildina briljanti un krāsaini pusdārgakmeņi. Marco Bicego rotaslietas raksturo unikāls rokraksts tradicionālajā bulino tehnikā, kas rada skrāpējuma efektu materiāla tekstūrās. 


Rotas radītas tā, lai katra sieviete ar tām varētu radīt savu unikālo stilu. MARCO BICEGO dārglietas tiek radītas zīmola ateljē Trissino, Itālijā, un tās tiek pārdotas vairāk kā 50 pasaules valstīs.  
 
Marco Bicego – zīmola radītājs 
 
Zīmola dibinātājs un radošais direktors Marco Bicego katrai radītajai rotai piešķir unikālu, izsmalcinātu raksturu. Viņš iedvesmojas no dabas skaistuma un padziļināti aizraujas ar dārgakmeņiem. Ekspertu meistarības atbalstīts, viņš ir radījis atšķirīgu un dziļi konsekventu stilu, kas ir kļuvis par sinonīmu mūžīgai elegancei un izsmalcinātībai.  
 
“Atceros, kā bērnībā sēdēju pie darbagalda sava tēva uzņēmumā. Tur tas viss sākās. Es atceros aizrautību, pieskaroties un taisot dzelteno zeltu. Tas bija mans tēvs, kurš nodeva tālāk aizraušanos ar šo darbu. Viņš man iemācīja drosmi uzdrīkstēties un drosmi ticēt saviem sapņiem”, atzīst Marco Bicego.  
 
Marco Bicego tika skolots sava tēva – zeltkaļa uzņēmumā, pēc kā uzsāka savu uzņēmējdarbību 2000. gadā. Nu jau vairāk kā 20 gadus viņš ir radošais direktors savā vārdā nosauktajam zīmolam, kam raksturīgi ārkārtīgi atšķirīgi rotaslietu dizaini. Augsta kvalitāte un izcilība katrā radītajā rotaslietā – šie ir standarti, par kuriem pastāv Marco Bicego.  
 
Marco Bicego talants un uzņēmējdarbības spējas redzamas tajā, ka vien pāris gadus pēc uzņēmuma dibināšanas zīmols strauji guva starptautisku popularitāti, iekarojot arī šobrīd vieslielāko šī zīmola tirgu – ASV.  
 
Populārākās kolekcijas 
 
Kolekcija AFRICA. Skulpturālas, dabiskas un neatvairāmi jutekliskas rotaslietas. Kolekcijas iedvesmas avots – Āfrikas tuksneša ainavas un maģiskās zvaigžņotās naktis. Kolekcija radīta no 18kt dzeltenā zelta, kas smalki iegravēts, radot matētu struktūru.  

Kolekcija PARADISE. Perfekta savienība starp krāsainiem pusdārgakmeņiem un ar rokām gravētu zeltu. Šī ir viena no pirmajām zīmola kolekcijām, kas ir Marco Bicego mīlestības apliecinājums bezgalīgajiem dabīgo akmeņu toņiem, kas apvienoti ar 18kt dzelteno zeltu.  

Kolekcija LUNARIA. Viena no zīmola ikoniskākajām kolekcijām, kas smeļas iedvesmu no dabas skaistuma, lai piedāvātu tīru, vienkāršu un šarmantu dizainu. Kolekcijas dizainā redzamās augu lapas atgādina Balkānu kalnos augošās lunārijas, no kurām iedvesmojies Marco Bicego. 

Kolekcija PETALI. Šī kolekcija ir kā oda pavasarim, kas stāsta par dārzu, noklātu ar vēja pūstiem zelta ziediem. Romantiskās rotaslietas radītas no dzeltenā zelta lapām, kas ieskauj briljantu sirdi.  


Kolekcija MARRAKECH
. Jauns skaistuma skatījums: neregulārs, apzināti nepilnīgs un unikāls. Viena no zīmola ikoniskākajām un atšķirīgākajām kolekcijām, kas ir arī pirmais Marco Bicego radītais dizains. Ideja radusies pēkšņi, lai izceltu īpaši smalko zelta pavedienu skaistumu. Smalkais pinums atklāj maigu, juteklisku kustību, kas atgādina Āfrikas tuksneša smilšu kāpas.  

Kolekcija MARRAKECH ONDE. Radīta, lai atzīmētu zīmola 20. gadadienu. Romantisks, moderns un izmalcināts dizains. Neregulāras ovālas zelta formas, kuras savieno pavē tehnikā izkārtoti briljanti, lai maigi notvertu un atspoguļotu dabisko gaismu. 

Kolekcija JAIPUR Color. Iedvesmojoties no Rozā pilsētas Indijas ziemeļos, kolekcija apvieno daudzkrāsainus augstākās kvalitātes akmeņus ar izsmalcinātu meistarību. Katrs akmens nāk no Džaipuras (Radžastānas ekonomiskais un kultūras centrs), kas ir slavena ar rozā ēkām. Pilsētas pieredzējušie akmeņkaļi spēj prasmīgi atrast ideālo griezumu, kas izceļ katra akmens unikalitāti, skaistumu un gaismu.