Brumani ir luksusa juvelierizstrādājumu zīmols, kas iemieso Brazīlijas garu. Uzņēmumu 2005. gadā dibināja brāļi Eduardo, Rodrigo un Emersons, kuri smēlušies iedvesmu no intensīvajām krāsām un unikālajām formām, kas redzamas Brazīlijas dabā. Mūsdienās Brumani ir slavens ar saviem izsmalcinātajiem dārgakmeņiem, radošu dizainu un augsto kvalitāti ar roku darinātajās rotaslietās. Brumani rotaslietās bagātīgas briljantu kombinācijas mijas ar krāsainajiem akmeņiem, no kuriem lielākajai daļai izcelsme ir tieši Brazīlija.

Brumani kolekcijās saplūst klasisks, laikmetīgs un avangardisks stils. Rotaslietas raksturo drosmīgi, krāsaini dārgakmeņi un pusdārgakmeņi, piemēram, turmalīni, akvamarīni un briljanti, kas iestrādāti zeltā vai platīnā. Dizaini radīti, iedvesmojoties no Brazīlijas dabas pārbagātā skaistuma, brazīļu spontanitātes, karnevāla maģiskajām un dinamiskajām krāsām, sievišķīgajām formām un jutekliskuma.

Vēsture

Zīmolu radīja brāļi Brūneri (Brüner). Viņu vecvecāki ir itāļu un vāciešu imigranti, kuri Brazīlijā ieceļoja 20. gs. vidū. Tieši vecvecāki bija tie, kuri brāļiem nodeva vairāk kā 50 gadu garumā radītās ģimenes tradīcijas un pieredzi juvelierizstrādājumu jomā. Apvienojot itāļu radošumu un vācu precizitāti ar Brazīlijas kultūrai raksturīgajām tradīcijām, piemēram, dzīvesprieku, radošumu un dvēseles spožumu, 2005. gadā tika radīts zīmols Brumani. Zīmola nosaukums radīts no vārdiem “Bru”, kas saskan ar uzvārda Brūneri pirmo daļu, un “mani”, kas saskritā nozīmē – rota, kas sniedz prieku. 

2019. gadā tika atvērts zīmola galvenais salons San Paulu, Brazīlijā.

Eduardo Brüner, Brumani radošais un mārketinga direktors

Populārākās kolekcijas

Viena no Brumani raksturojošajām kolekcijām ir Baobab kolekcija. Šī kolekcija ir nosaukta ikoniskā Āfrikas koka vārdā. Kolekcijā ir izsmalcināti, bet sarežģītu formu dizaini, kuros mijas zelts ar dārgakmeņiem un krāsainajiem akmeņiem. Baobab kolekcijā ir auskari, rokassprādzes, kaklarotas un gredzeni. Katra rotaslieta demonstrē unikālu krāsu un faktūru sajaukumu.

Rotaļīgās kolekcijas Bubbles jeb burbuļi krāsainajos akmeņos iemiesots svaigums un sievišķība. Kolekcija aicina uz rotaļīgu spēli, rotu nēsātājai veidot unikālas rotu kombinācijas.


Looping Shine
kolekcija vēsta par dažādiem notikumiem mūsu dzīvēs un saitēm, ar kurām mēs tos savienojam. Par sasniegtajiem mērķiem un pārvarētajiem izaicinājumiem, kas iekļaujas mūsu dzīves ceļā.

Kolekcija Yara tulkojumā nozīmē “ūdens skaistums”. Saskaņā ar vietējo leģendu Yara ir nāras vārds, kura dzīvo Amazones upes ūdeņos. Krāsainie akmeņi kolekcijas rotās izvietoti gluži kā ūdens piles.


Corcovado
ir viens no ikoniskākajiem kalniem Riodežaneiro pilsētā, kam par godu radīta kolekcija, kas nosaukta kalna vārdā. Tā unikālā forma tiek atainota rotu dizainos. Kolekcija apvieno dzelteno zeltu ar siltajiem citrusa un rodolīta toņiem, kā arī sarkano zeltu ar Londonas zilo topāzu un ametistu, kas atgādina jūras zilumu un debesis krēslas stundā. 


Ilgtspējība un pasaules elpa

Papildus savām satriecošajām rotaslietām Brumani ir arī apņēmies ievērot ētisku un ilgtspējīgu praksi. Juvelierizstrādājumu radīšanas procesā izmanto videi draudzīgas metodes, līdz minimumam samazinot to ietekmi uz zemeslodi. Tāpat arī visi akmeņi tiek iegūti tikai no uzticamiem piegādātājiem, kuri ievēro visaugstākos ētikas standartus.

Brumani piedāvā arī virkni pēc pasūtījuma izgatavotu rotaslietu klientiem, kuri vēlas izveidot unikālu rotaslietu. Dizaina komanda cieši sadarbojas ar klientiem, lai izprastu viņu stilu un vēlmes, radot rotu, kas atspoguļo viņu personību un individualitāti.

Brumani rotaslietas šobrīd tiek pārdotas 32 pasaules valstīs augstākās klases modes un juvelierizstrādājumu veikalos. Zīmolu iecienījušas arī pasaulslavenas personības, kā Dženifera Lopeza, Sofija Vergara, Gvineta Paltrova, Teilore Svifta, Rianna, Keitija Perija, Selēna Gomesa un citas.

Visu kopsavelkot, Brumani ir luksusa juvelierizstrādājumu zīmols, kas piedāvā mūžīgu eleganci ar mūsdienīgu pieskaņu. Zīmola rotaslietas ir iedvesmotas no dabas skaistuma, un tās ir izgatavotas, pievēršot vislielāko uzmanību niansēm. Ar apņemšanos ievērot ētisku un ilgtspējīgu praksi, Brumani ir ne tikai skaists, bet arī atbildīgs zīmols. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties atrast smalku akcentu vai uzkrītošu rotaslietu, Brumani būs, ko piedāvāt dažādām vēlmēm.