Vācu juvelierizstrādājumu zīmols Gellner pasauli pārsteidz ar unikālām, tīra dizaina un augstas kvalitātes pērļu rotaslietām. Zīmola radītie ikoniskie un izsmalcinātie rotu dizaini gan sievietēm, gan vīriešiem atspoguļo zīmola būtību “the spirit of pearls” jeb “pērļu dvēsele”. Ar zīmola kolekcijām juveliernams pārraksta ierastos pērļu rotu dizainu noteikumus, izceļot pērļu netveramo skaistumu un padarot tās neticami pievilcīgas un iekārojamas.  
 
Kopš sen seniem laikiem pērles ir iekarojušas sirdis un rosinājušas iztēli, arī Gellneru ģimeni bija pārņēmusi mīlestība pret pērlēm un aizraušanās ar to neparasto burvību. Tāpēc arī radīts juveliernams, kura centrā – unikālā pērle. Mīlestība un uzticība pret pērlēm saglabāta vairāk kā 55 gadu garumā, un tā turpina arvien pieaugt. Zīmols Gellner tika radīts 1967. gadā, un tā dibinātāji ir Heincs un Tove Gellneri. Šodien juveliernama vadību veiksmīgi un ar lielu aizrautību veic dibinātāju dēls Jorgs Gellners. Gellner juveliernama veiksmes stāsts ir radies, pateicoties Gellneru ģimenes veiksmīgajam biznesa ķērienam un mīlestībai pret dabas doto unikālo skaistumu – pērlēm. 

“Patiess skaistums nāk no iekšpuses, un mūsu pērles tam ir absolūts pierādījums. Tāpēc mūsu misija ir šo kaislīgo skaistumu iznest uz skatuves spožu starmešu gaismā!” atzīst Jorgs Gellners, juveliernama vadītājs.  

Jorgs Gellners

Uzņēmums ir atbildīgs pret cilvēkiem un dabu, kā arī visos juvelierizstrādājumu radīšanas posmos iestājas par ilgtspējību. Juveliernama vadība rūpējas par saviem darbiniekiem un viņu darba vidi, jo zīmola komandu vieno draudzīgas, ģimeniskas un savstarpēji godīgas attiecības. Godīgums ir vērtība ne tikai uzņēmuma komandas vidū, bet arī attiecībā pret klientiem un sadarbības partneriem. Tāpat uzņēmums atbildīgi izturas pret resursu izmantošanu un ir apņēmies aizsargāt okeāna ekosistēmu – kultivēto pērļu mājvietu.   
 
Visas Gellner juveliernama radītās rotas ir profesionāļu roku darbs, kur izcila mākslas darba radīšanai tiek izmantotas tikai kvalitatīvākās un ar unikālu skaistumu apveltītās kultivētās pērles, izsmalcināti briljanti un dārgmetāli. Gellner dizaineriem ir plaša un radoša iztēle, kas spēj radīt rotu dizainus, kas vienlaicīgi ir gan klasiski, gan arī aktuālajām modes tendencēm atbilstoši. Katra kolekcija un rotaslieta ir ar atšķirīgu raksturu un unikālu radošumu, kas piemērota dažādām sievietēm. Sievietes būtība ir viens no Gellner iedvesmas avotiem, kas ir arī gluži kā skatuve, uz kuras iznest skaistās pērles. Gellner uzskata, ka katra sieviete ir skaista savā veidā, taču tieši prieks sejā ir tas, kas ikvienu sievieti padara vēl skaistāku. Tāpēc arī Gellner uzsver, ka rotaslietām ir jārada prieks un jāiemieso individualitāte.  


 Izmantotās pērles 
 
Juveliernams Gellner izmanto tikai augstākās kvalitātes kultivētās pērles. Katra pērle ir unikāla un, lai novērtētu tās vērtību, kvalitāti, ir nepieciešamas gadiem gūtās zināšanas un pieredze. Juveliernama vadītājs Jorgs Gellners pats personīgi veic pērļu atlasi pasaules slavenākajās kultivēto pērļu fermās. Ilgstošas un ciešas personiskas attiecības ar vadošajiem pērļu audzētājiem garantē godīgumu un kvalitāti, sniedzot iespēju iegādāties arī ārkārtīgi ekskluzīvas un retas pērles.  


Pērļu fermas, no kurām tiek iegūtas pērles Gellner zīmolam: 
 
Jastin Hunter Pearls – Fidži salās esošā pērļu ferma ik gadu iegūst tikai vien 25 000 pērļu, kas padara šīs par retākajām pērlēm pasaulē. Fidži salās kultivēto pērļu audzēšana ir ļoti grūts un sarežģīts darbs, tomēr tā ir katra grūtā darba vērta: šīm pērlēm piemīt unikāls un plašs krāsu spektrs, to vidū sastopamas dziļi zaļas, bronzas, brūnas, metāliski zilas, baklažānu violetas pērles. Šis iespaidīgais krāsu spektrs atšķir minētās pērles no citām.  
 
Fidži kultivētās pērles aug Pinctada Margaritifera austeres gliemežnīcās. Jastin Hunter Pearls iegūtajām pērlēm raksturīgs ļoti biezs perlamutra pārklājums un viendabīgas virsmas struktūra. Fidži kultivētās pērles vidējais izmērs ir 10,5 mm diametrā. Šīs unikālās skaistules Eiropas tirgū pieejamas tikai pie Gellner.  
 
Robert Wan – Taiti kultivētās pērles raksturo dziļi metāliski toņi, kas izstarojas pelēkos, zaļos, zilos vai pat sarkanos toņos. Šī mistiskā krāsu dažādība ir reti sastopama, tāpēc Taiti kultivētās Robert Wan pērles ir vienas no pasaulē unikālākajām. Tās aug melnlūpu austerēs, kas dzīvo tikai Franču Polinēzijā. Šīs pērles sasniedz ievērojamus izmērus, dažas līdz pat 18 mm diametrā, kā arī tām ir ārkārtīgi spēcīgs perlamutra pārklājums ar krāsainiem un mainīgiem toņiem.  
 
Atlas Pearls – Austrālijas uzņēmums, kas audzē pērles piecos dažādos Indonēzijas reģionos. Katrai vietai ir sava īpaša loma: pērļu audzēšana sākas Bali, kur pieredzējuši jūras un okeāna biologi izvēlas pērļu audzēšanai piemērotas austeres un tajās implantē pērļu aizmetņus. Tālāk pērļu audzēšanas posmi notiek Floresā, Alorā un Baigeo, kur jūras līču ūdens ir bagāts ar barības vielām, kā arī ūdens temperatūra nodrošina izcilus Atlas Pearls augšanas apstākļus.  
 
Kolekcijas 
 
Marutea Top – visizsmalcinātākie un apbrīnojamākie Gellner zīmola juvelierizstrādājumi apvienoti vienā kolekcijā. Šīs neatvairāmās rotaslietas radītas no Marutea kultivētajām pērlēm. Marutea unikālais un metāliska spīduma apveltītais krāsu spektrs kombinācijā ar augstākās kvalitātes zeltu un mirdzošajiem briljantiem, ir patiesi neatvairāms. Marutea Top ir izcila izvēle: labākais dizains ar pasaulē retākajām kultivētajām pērlēm.

 
Maxima – visizcilākā pērļu kaklarota pasaulē. Unikālā Maxima neapšaubāmi ir kultivēto pērļu kaklarotu karaliene. Tā aizrauj ar savu neticami izcilo estētiku, ko rada perfekti apaļās Dienvidjūras pērles, kuru izmērs ir 28 – 20 mm diametrā un AAA klases spīdums, kas gandrīz nekad nav sastopams. Pērļu virsma ir nevainojama un tām piemīt balti rozā tonis – viens no iekārojamākajiem pērļu toņiem pasaulē. Satriecošo pērļu skaistumu vēl papildina trīs zelta bumbiņas, kuras klāj 630 augstākās klases briljanti, kuru svars pārsniedz 20 karātus. Lai radītu šo kaklarotu, ir nepieciešami vairāki gadi: kaklarotas pērles tiek atlasītas tikai no labākajām pērļu ražām.  


Melange – rotas ar pērlēm un perlamutru unikālos brūnos toņos. Taiti kultivētās pērles brūnos un bronzas toņos harmoniski apvienotas ar rozā zeltu un briljantiem, radot aizraujošu un modernu salikumu. Rotaslietu unikālais izskats izstaro greznu eleganci un vilinošu pievilcību. Pati pirmā šīs kolekcijas kaklarota tika apbalvota ar dizaina balvu, kas pavēra jaunus ceļus kolekcijas papildinājumam ar gredzeniem, rokassprādzēm un auskariem.  

Modern Classics – rotas, ko juveliernams sauc par “rītdienas klasiku”. Šī kolekcija pārsteidz ar juveliernama spēju savienot mūžīgu dizainu ar mūsdienīgām inovācijām un aktuālajām tendencēm. Kolekcijas gredzeni ir atvērta tipa: gredzena stīpas sākumu rotā unikāla toņa pērle, savukārt to noslēdz dizaina elements, kas rotāts ar mirdzošiem, pavē tehnikā izkārtotiem, briljantiem. Modernos gredzenus papildina auskari, kurus pēc izvēles var nēsāt ar pērli vai bez. 

Wave – kolekcija, kas godina jūru – juveliernama pērļu dzimteni. Kolekcijas ikoniskais dizains iekļauj maigu viļņu kustību mierīgā lagūnā. Gan kaklarotu, gan gredzenu dizainos jūtams absolūts miers, ko rada harmonija starp Taiti kultivētajām pērlēm un balto zeltu, kā arī starp Dienvidjūras kultivētajām pērlēm un sarkano zeltu.   

Gellner gredzens

Casha – mūsdienīgs avangards, kur visīpašāko efektu rada Taiti kultivētās pērles ar izcilāko spīdumu. Rotaslietas ar unikālu stilu un novatorisku spēku, kas sevī nes arī nepārspējamu brīvību un dvēselisku jūtīgumu. Kolekcijas rotas ir vienlaikus elegantas un ekstravagantas, kas rodas, savienojot pērļu mirdzumu ar rotaslietu formu enerģiju un radošu iztēli ar neierobežotām iespējām.  


Castaway
– juveliernama dizaina ikona, kas atspoguļo zīmola inovatīvos sasniegumus. Pirmo reizi juvelierizstrādājumu dizaina vēsturē pērles ir savienotas ar briljantiem, kas rada pārsteidzošu un pievilcīgu saspēli. Kolekcija pārsteidz ne tikai ar dažāda veida pērlēm, bet arī ar melnajiem, rozā un violetajiem briljantiem.  

Castaway Fiji – kolekcijas rotas mirdz ar fantastiskajām Fidži pērlēm, kurām pieejami tik izcili skaisti toņi, ka tos mēdz dēvēt par paradīzes krāsām. Valdzinošo krāsu pērles rotaļīgi savijas ar briljantiem, veidojot apburošu un sievišķīgu kombināciju.  
 
Bold – pārliecinošas pērļu rotaslietas vīriešiem, kuri arvien vairāk un vairāk atklāj sev pērļu unikālo valdzinājumu. Vīrieši kļūst atvērti noslēpumainajam pērļu mirdzumam, kas veido lielisku kombināciju ar vīrišķīgajām un drosmīgajām ķēdēm. Kolekcijā pieejama kaklarota ar pieskaņotu rokassprādzi, kas tiek piedāvāta divās versijās: gaiši sudrabotā versija ar baltu Dienvidjūras pērli vai melnā rodija pārklājumā ar nelielu krustiņu un melnu briljantu. Pieejams arī pieskaņots gredzens ar atvērtu gredzena joslu, stilizētu krustiņu un melno briljantu. Tāpat arī aproču pogas, kas sevī nes izteiktu vīrišķību un dumpinieciskumu, taču vienlīdz arī izsmalcinātību.  

Gellner juveliernama radītās kolekcijas nepārprotami jūs aizraus pasakainā pērļu valstībā, kurā jūs sastapsiet unikālas un pievilcīgas rotaslietas, kas ne tikai pavadīs jūs dažādos dzīves notikumos, bet arī papildinās jūsu krāšņo un izsmalcināto personību.