Augstās klases itāļu zīmols Pomellato nāk klajā ar ikoniskās kolekcijas Together 2024. gada papildinājumu, kas svin mīlestības skaistumu visās tā formās, iekļauj rotaļīgus elementus, ko iespējams pārvietot dažādos veidos un simbolizē mīlestības brīvību un prieku. Mūsdienīgas un mūžīgas savā vienkāršībā – tādas ir Milānas izcilību iekļaujošās dārglietas, kas pauž vienotību un vilina ar inovatīvo dizainu.  
 
Pomellato kolekcija Together tika radīta 2022. gadā, izceļot minimālismu un gludās formas, kā arī veltot to katrai, kura vēlas apliecināt mīlestības saites ar tuvākajām draudzenēm, māsu, mammu, mīļoto cilvēku. Pomellato turpina godināt ikvienas saites un attiecības, kas pārsniedz ikdienišķās un virspusējās robežas: attiecības, kas ir īpašākas, dziļākas un tuvākas.  Pomellato Together rotaslietas vienmēr veido divi elementi – riņķi, kurus kopā satur grezns savienojuma elements, simbolizējot vienotības un kopības spēku, un, protams, mīlestību. Ar mirdzošiem briljantiem rotātais savienojums simboliski ir jauns veids, kā pateikt “Es Tevi mīlu!”. Tāpat arī savienojums ļauj rotaslietu radīt piemērotu tās nēsātājai, simboliski uzsverot arī absolūto attiecību piemērotību. Kolekcijas unikalitāte ir tā, ka šis savienojums ir pārvietojams, tādējādi ļaujot gan radīt dažādus dizainus, gan arī atgādinot par mīlestības brīvību, dzīvesprieku un rotaļīgumu. 

 
Piemēram, divu riņķu gredzenu var nēsāt gan kā mūsdienīgu laulības vai saderināšanās gredzenu, gan arī kā vienkāršu draudzības vai atzinības simbolu. Rotaļājoties ar gredzenu savienojumu, iespējams panākt arī dažādus efektus, vizuāli radot iespaidu par dažādām rotaslietām: ja abu riņķu savienojošais elements atradīsies virspusē, tas atgādinās klasiska stila gredzenu, ko rotā centrālais briljants, savukārt, ja saite tiks pārvietota uz leju un paslēpta – jūsu pirkstu rotās divi gredzeni. Neatkarīgi no nēsāšanas veida, kolekcijas gredzeni nes sevī kopā būšanas spēku. To dizains atspoguļo juveliernama inovatīvo garu un rada arī perfektu mix & match stilu ar jau kolekcijas esošajiem gredzeniem.  

Rokassprādze piedāvā pārliecinošu klātbūtni un pastāvīgu atgādinājumu par jūsu nelokāmo draudzību un atbalstu. Savukārt auskari viegli glāsta ausu ļipiņas – tikpat maigi kā mīļotā pieskāriens.  Pomellato 
 
Milānā dzimušais itāļu juvelierizstrādājumu zīmols Pomellato jau vairāk kā 50 gadus iedvesmo pasauli ar savu izsmalcināto, eleganto un mūsdienīgo stilu. Zīmola centrālajā juveliernamā Milānā strādā vairāk nekā 100 augsti kvalificēti juvelieri, kuri ar rokām rada katru juvelierizstrādājumu, sākot no zelta kausēšanas līdz pat gatavas rotas pulēšanai. Apvienojumā ar izcilāko meistarību, Pomellato iemieso modernu dvēseli katrā radītajā izsmalcinātajā rotaslietā. Zīmols glabā senās juveliernama tradīcijas un nemitīgi papildina ar būtiskām inovācijām, kas ļauj noturēt stingru dizaina un kvalitātes ētiku, kā arī radīt izsmalcināto rotu nevainojamo apdari. Zīmols ļoti iestājas par sievietēm, tāpēc Pomellato ir apņēmies tās stiprināt: caur kampaņām izcelt sievietes unikālo būtību, mudināt uz sava spēka apzināšanos un atbalstīt dažādos veidos, sākot ar pretvardarbības projektiem līdz iekļaušanai sabiedrībā visā pasaulē.