Šī gada vasara mūs lutina ne tikai ar karstām dienām un siltiem vakariem, bet arī ar tik daudz un dažādiem pasākumiem, festivāliem, koncertiem, ka rodas izaicinājums – kā uz visiem paspēt un kā to visu apvienot. Un savukārt nākamais izaicinājums – ko vilkt un kā rotāties, lai ne tikai izceltu savu personību bet arī pieskaņotos pasākuma formātam? GRENARDI rotu eksperti sagatavojuši ieteikumus rotaslietu izvēlei dažādu tēmu un formātu vasaras pasākumiem. 

Rotas ar krāsainiem akmeņiem

Vasara ir laiks, kad var uzdrīkstēties rotāties viskošākajās krāsās un kombinēt tās visdažādākajās kombinācijās. Rotās iestrādātie akmeņi sastopami teju visās iespējamajās krāsās: violetais ametists, gaiši zilais topāzs, dzeltenais un gaiši rozā kvarcs, spilgti zaļais un fuksiju rozā turmalīns, maigi zaļais prazeolīts, sarkanais rubīns, tumši zaļais smaragds un citi. Košo krāsu akmeņi īpaši izcelsies uz viegli iedeguša ādas toņa, kā arī pievienos jūsu tēlam vasarīgu un dzīvespriecīgu noskaņu. Atliek tikai izvēlēties savai gaumei, sajūtām un tērpam atbilstošāko. Harmoniskākam koptēlam akmeņus var pieskaņot tērpa krāsai, savukārt, lai rotas īpaši izceltu, apģērbu var izvēlēties pretkrāsās vai baltā krāsā. 

Festivālu stila rotas

Festivāliem piemīt īpaša aura, kas vedina justies un izskatīties daudz atraisītākiem, brīvākiem. Tā ir iespēja katram sevi parādīt no citas, nedaudz hipijiskas puses. Vasarīgajos festivālos piestāvēs rotāties ar nokareniem auskariem un kaklarotām, ādas un tekstila rokassprādzēm, matētā zelta rotām, kas atgādina pludmales smilšu toni un tekstūru. Tāpat īpaši festivālu modes tendencēs iezīmējas rotas ar akmeņiem košās tehno krāsās – elektro rozā, zaļš, dzeltens, violets.

Klasiskas rotas ar briljantiem

Rotas ar briljantiem piestāvēs vienmēr, apmeklējot izsmalcinātas vakariņas vai citus saviesīgus pasākumus, kas prasa ievērot elegantu, klasisku ģērbšanās stilu. Klasiska stila zelta rotas ar briljantiem piestāv visam un nekad neiziet no modes. Tāpat īpaši valdzinoši tās izskatās tieši vasarā, kad briljanti mirdz dabiskajā un spožajā saules apgaismojumā. Šādu mirdzumu nav iespējams nepamanīt, un tas priecēs gan pašu rotu nēsātāju, gan arī apkārtējos.

Rotas ar dabas elementiem

Ziedi, taureņi, kukaiņi, putni, dzīvnieki, ogas- šie ir tikai daži no dabas elementiem, ko juvelieri mēdz iekļaut rotu dizainos. Vasara ir īstais laiks, kad rotāties tieši ar šādām rotām, piešķirot tērpam īpaši vasarīgu un vieglu noskaņu. Šādu rotu izvēle izcels arī nēsātājas oriģinālo un romantisko dabu.

Baltā zelta rotas

Vasaras saulē viegli iedegušās ādas tonis ir izcils fons, uz kura izcelsies baltā zelta rotas. Baltajā zeltā varat izvēlēties rotas gan ar dārgakmeņiem vai pusdārgakmeņiem, gan bez tiem. Rotu stila izvēle atkarīga no pasākuma formāta un no iespaida, ko vēlaties atstāt ar savu tēlu.