Juvelierizstrādājumi ir ilgtspējīga vērtība un investīcija, tādēļ to modes tendences nemainās tik bieži kā apģērbiem, un tie visbiežāk tiek iegādāti atbilstoši katra paša individuālajām vēlmēm, dzīvesveidam un stila izjūtai. Tomēr GRENARDI rotu eksperti piedāvā ielūkoties 2023. gada juvelierizstrādājumu tendencēs, kas būs īpaši aktuālas.  
 
Aproces 
 
2023. gadā ikviena tiek aicināta atlocīt piedurknes un izcelt rokas, kas rotātas ar aprocēm. Aplieciet tās ap augšdelmu, apakšdelmu vai klasiskā veidā rotājiet plaukstas locītavu. Izvēlēties vienu vai vairākas aproces – tas atkarīgs no tā, kādu efektu vēlaties panākt.  

  
Gari auskari 
 
Jo garāki auskari 2023. gadā, jo labāk! Tā kā apģērbu modes tendencēs arvien vairāk dominē vienkāršs apģērbs, tad gari auskari ir veids, kā bez īpašas piepūles radīt izsmalcinātu koptēlu.  

 
Kokteiļgredzeni 
 
Izvēlieties vienu, iespaidīga izmēra kokteiļgredzenu un jūs tiksiet pamanīta pavisam noteikti. 2023. gadā akcents ir uz liela izmēra gredzeniem, kurus rotā viens liels akmens vai arī tam radīts pavisam neparasts un pievilcīgs dizains. Uzvelciet vienu šādu gredzenu un ar to pilnībā pietiks, lai jūs būtu akcentējusi savu koptēlu un paustu savu drosmi un pārliecību. 

 
“Apkakles” kaklarotas 
 
Īpaši izceltas tiks īsas kaklarotas, kuru garums nav vairāk kā 40 cm, un tās cieši pieguļ kaklam. Šādas kaklarotas nēsājamas ar atvērta dekoltē apģērbu vai arī virs apģērba ar augstajām apkaklēm.  

Rotaļīgas un lielizmēra pērles 
 
Pērles ir absolūta rotu klasika, kas nekad nav izgājušas no modes. Taču 2023. gadā būs īpaši aktuāli izvēlēties rotaļīga dizaina pērļu rotas vai arī rotas ar liela izmēra, nestandarta formas pērlēm. Lai arī pērles juvelierizstrādājumu pasaulē bijušas jau gadu tūkstošiem, šķiet, ka tikai tagad modes eksperti sāk apzināties un izmantot pērļu unikālo krāsu, formu un iespējamo stilu daudzveidību.  

Ķēžu rokassprādzes un kaklarotas 
 
Ķēžu elementu kaklarotas un rokassprādzes juvelierizstrādājumu modes tendencēs ir jau pāris gadus un tās joprojām būs aktuālas arī 2023. gadā. Daudzu pasaulslavenu modes namu pārstāvji jau iekļauj šādas rotaslietas nākamā gada kolekcijās, aicinot sievietes joprojām paust savu drosmi, neatkarību un pārliecību.  

Piespraudes 
 
“Viss jaunais ir labi aizmirsts vecais!” – šķiet, ka šis ir viens no aktuālākajiem teicieniem modes pasaulē. Arvien vairāk stilistu izvēlas tērpus akcentēt ar elegantajām piespraudēm, kas kādu laiku bijušas nepamatoti aizmirstas un kļuvušas mazāk aktuālas. 2023. gadā tās mirdz atkal no jauna, pārsteidzot ar netipiskām formām un mirdzošu akmeņu klājumu.  

Čūsku motīvi 
 
Lai arī 2023. gads pēc ķīniešu horoskopa ir kaķa un zaķa gads, tomēr juvelierizstrādājumu tendencēs popularitāti ieņem čūsku motīvu izmantošana. Čūsku elastīgais un slaidais siluets padara to par iecienītu elementu rotu dizaineru vidū. Tāpat arī čūska gadsimtiem ilgi tikusi uzskatīta par sava veida laimes, veiksmes un atdzimšanas simbolu. 

3D ziedu motīvi 
 
2023. gada pavasaris modes pasaulē atnāks ar ziedu motīviem – apģērbā, aksesuāros un arī juvelierizstrādājumos. Īpaši aktuāli vairāku dimensiju ziedu motīvi, ko rada dažādu krāsu un izmēru akmeņi saspēle, kā arī zelta ziedlapu pamats.