Pasquale Bruni ir pasaulslavens itāļu luksusa juvelierizstrādājumu zīmols, kuru 1968. gadā dibināja rotkalis Paskvāle Bruni (Pasquale Bruni). Zīmols rada augstas kvalitātes dārglietas, kuras ir viegli atpazīstamas pēc to ikoniskā dizaina, kas radīts, iedvesmojoties no dabas un izteiktas sievišķības. Rotas radītas, ieliekot tajās dvēseli un mīlestību, ko sajūt ikviens to nēsātājs. Jau vairāk kā 50 gadu darbības laikā zīmols ir kļuvis par sinonīmu elegancei, izsmalcinātībai un kvalitātei.

Juveliernama radītāji

Zīmola dibinātājs ir Paskvāle Bruni, kurš tik tikko bija sasniedzis 20 gadu vecumu, kad ļāvās aizraujošajam ceļojumam juvelierizstrādājumu pasaulē. Viņš bija jauns un drosmīgs, un tas ļāva viņam radīt novatoriskus rotu dizainus. Pa dienu jaunietis studēja juveliermākslu Valencas mākslas institūtā, savukārt vakaros strādāja darbnīcā, kurā labprāt ieskatījās Marija Kallasa, Sofia Lorēna… 1976. gadā Paskvāle nodibināja savu pirmo uzņēmumu, kurā ne tikai zīmēja savu rotaslietu skices, bet arī pats tās darināja. Paskvāle Bruni vienmēr tiecies uz izcilību un to arī sasniedzis ar katru savu radīto rotaslietu.

Kopš 1997. gada uzņēmumam pievienojušies Paskvāles Bruni bērni: dēls Daniēls un meita Eudžēnija, kura ir zīmola radošā direktore. Eudžēnija uzņēmumā bijusi jau kopš bērnības, kad dabiski sākusi aizrauties ar tēva nodarbošanos. Viņa iedvesmoja tēvu radīt sievišķīgas rotas ar romantisku akcentu. Jau 2001. gadā uzņēmās pilnu atbildību par zīmola radošo virzienu, nemitīgi eksperimentējot un iekļaujot rotās dvēselisku sajūtu, kas vienlīdz ir gan dinamiska, gan romantiska. Eudžēnijas vadībā ikviena rota ir gluži kā oda sievišķībai, brīvībai un kaislei.

Eudžēnija Bruni

Rotu unikalitāte

Pasquale Bruni rūpīgi strādā pie dažādām dizaina niansēm, lai zīmola rotas būtu patiešām unikālas un nelīdzinātos nevienam citam. Piemēram, katras rotaslietas mugurpuse ir rotāta ar zīmolam raksturīgajiem elementiem: ziediem, pavadoņiem, sauli, zvaigznēm, sirdīm, kas bieži vien ir sarežģītāks process, kā radīt rotaslietas priekšpusi.

Zīmola ikoniskā akmeņu izkārtošanas tehnika ir pavē jeb bruģēšana, radot saskanīgu harmoniju starp zeltu un akmeņiem. Akmeņi tiek izkārtoti tik cieši viens pie otra, lai izskatītos gluži kā mirdzošs dārgakmeņu audums. Šāds akmeņu kārtojums iespējams prasmīgo rotkaļu pieredzes un zināšanu dēļ, kas pārmantots no paaudzes paaudzē.

Pasquale Bruni izmanto tikai augstākās kvalitātes dabīgos dārgakmeņus un pusdārgakmeņus, kas izvēlēti rūpīgā atlases procesā un atbilstoši stingrākajiem kvalitātes kritērijiem. Akmeņi izvēlēti pa vienam pēc to krāsu intensitātes, mirdzuma, tīrības. Tikai paši skaistākie un kvalitatīvākie akmeņi iztur atlases procesu un rotā zīmola rotaslietas. Pusdārgakmeņi tiek griezti Pasquale Bruni juveliernamā Valencā, Itālijā, kā arī Džaipurā, Indijā. Savukārt dārgakmeņi tiek griezti to izcelsmes valstīs, piemēram, Šrilankā, Birmā un Kolumbijā. Tāpat arī uzņēmums sertificē katru briljantu, balstoties uz Kimberlijas procesa sertifikācijas shēmu (KPCS). Šis process aizliedz izmantot briljantus no kara vai nemieru zonām.

Rotas radītas no 18K jeb 750. proves baltā, dzeltenā un sarkanā zelta. Dzeltenais zelts ir zelta sakausējums ar sudrabu un varu, lai iegūtu intensīvas un siltas dzeltenās nokrāsas. Sarkanajā zeltā ir augsts vara piejaukums, panākot siltu un juteklisku rozā toni, kas radīts speciāli Pasquale Bruni. Savukārt baltajā zeltā ir palādija piejaukums, kas ieviests, lai aizstātu niķeli.

Pasquale Bruni atbilst striktākajiem Eiropas noteikumiem attiecībā pret nealerģiskiem materiāliem. Tādēļ zīmols daudz izmanto palādija piejaukumu, kas ir ārkārtīgi rets dārgmetāls un spēj nodrošināt to, ka šādi metālu sakausējumi ir nealerģiski. 

Zīmola vērtības

Radošums. Zīmola rotu dizaini sevī apvieno kaisli, mīlestību, inovācijas un nemitīgu eksperimentēšanu ar dažādu krāsu un materiālu kombinācijām, lai radītu patiešām unikālas rotaslietas.

Centrā – sieviete. Rotaslietas ir radījusi sieviete sievietei, nemitīgi koncentrējoties uz sieviešu būtību, vēlmēm un to attiecībām ar rotām. Katra rotaslieta ir radīta tā, lai tā būtu ne tikai skaistuma elements, bet arī izcili ērta un piemērota nēsāšanai sievietes ikdienā. 

Izcilība. Katra Pasquale Bruni rotaslieta ir 100% radīta Itālijā, juveliernamā Valencā, kur katrs process ir veikts iekšēji un rūpīgā Bruni ģimenes uzraudzībā.

Kaislība. Ik dienu juveliernamā tiek ienesta mīlestība, zināšanas, neatkarīgais gars un pieredze. Katrā rotaslietā iemiesotas kaislīgas emocijas, ko sajūt katra, kura šīs rotas nēsā. Zīmola rotaslietas ir 100% roku darbs, kas radīts ar kaisli jau vairāk kā 50 gadu garumā.

Populārākās kolekcijas

Zīmola juvelierizstrādājumu kolekcijas raksturo unikāls dizains, kas ir vienlīdz drosmīgs un izsmalcināts. Kolekcijas radītas, iedvesmojoties no sievietes unikālās personības, kā arī no dabas un Itālijas ainavu skaistuma, īpaši uzsverot ziedu motīvus.

Petit Garden

Smalkais, grandiozais un burvīgi skaistais dārzs atsedz mazus noslēpumus: rozā zelts mirdz cauri briljantu gaismai, atgādinot pasakainu ziedu deju, taču baltā zelta aura parādās ziedu tīrībā. Bali salas garīgums, Havaju salu brīnišķīgā daba: Petit Garden ir dzimis no šīm siltajām tālo zemju atmiņām.


Bon Ton

Kolekcija, kurā jūtama izteikti romantiska un neformāla noskaņa. Kolekcijai un juveliernamam raksturīgais zieda simbols ar piecām ziedlapām izceļ sievieti ar elegantu, izsmalcinātu un harmonisku dzīvesstilu. Kolekcija Bon Ton pielāgojusies mainīgajiem laikiem un sabiedrībai, neatsakoties no savas vienkāršības un iedzimtās graciozitātes.


Aleluia

Aleluia ir himna skaistumam un mīlestībai. Kolekcijas galvenais elements ir mirdzošās ziedlapas. Tās šķietami kļūst par spārniem, kas nes sievieti pretī pasaules brīnumiem. Katra ziedlapa ir radīta atsevišķi, un savstarpēji tās ir savienotas ar visaugstāko precizitāti. Šos procesus, kas prasa daudz stundu, var veikt tikai zeltkaļu meistari ar lielām prasmēm un pieredzi.


Ton Joli

Eleganti ziedu motīvi sarkanajā zeltā. Kolekcija rūpīgi izstrādāta, lai izceltu mūžīgā skaistuma un sievišķības sajūtu, kas ievīts katrā ziedlapā un rūpīgi slīpētajos akmeņos. Akmeņi savienojas ziedā, ko iekļauj baltu un šampanieša briljantu lapiņas.


Petit Joli

Petit Joli kolekcija ir paredzēta brīva gara sievietēm, kuras pastāvīgi atjauno savu dzīvības enerģiju. Kolekcija pauž pirmatnējo saikni starp dabu un sievieti. Tādējādi ziedi iegūst debesu un zemes krāsas; krāsas ar spēcīgu personību un tajā pašā laikā bagātīgu izteiksmīgu saldumu.


Iecienīts pasaulē

Pasquale Bruni rotaslietas ir ļoti iecienītas arī daudzu pasaules slavenību un ietekmīgu personu vidū. Ar zīmola rotām rotājas Lady Gaga, Dženifera Lopeza, Mišela Obama, Bejonsē, Rianna, Halle Berija, Šēra, Selīna Diona un daudzas citas. Zīmols saņēmis arī daudz apbalvojumu, tostarp arī prestižo Premio A’Design Award par Giardini Segreti kolekciju.

Kopumā Pasquale Bruni ir zīmols, kas pazīstams ar savu izcilo meistarību un unikālo dizainu. Zīmola kolekcijas ir elegantas izsmalcinātības, romantikas un drosmes apvienojums, kā arī tā apņemšanās radīt tikai visaugstāko kvalitāti norāda uz to, ka katra rotaslieta ir patiesi īpaša.