Rivoir ir vācu luksusa juvelierizstrādājumu zīmols. Zīmols apvieno tradicionālo meistarību ar jaunākajām tehnoloģijām, lai ar vislielāko rūpību radītu visaugstākā līmeņa rotaslietas. Radīti ar visrūpīgāko precizitāti, pavadīti ar mīlestības pieskārienu, Rivoir rotas spēj sevī saglabāt īpašu vieglumu. Uzticamība apvienojumā ar dzīvesprieku – tā ir Rivoir galvenā zīmola esence.

Zīmola Rivoir radošums izpaužas tā radītajos juvelierizstrādājumos, kur tiek demonstrēta spēja radīt gan izteikti klasiskus, gan arī neparastus un pat ekstravagantus dizainus. Tāpēc plašajā klasiska dizaina rotu klāstā tiksiet pārsteigta arī ar krāsainu dārgakmeņu un pusdārgakmeņu kombinācijām romantiskos un kosmiskos dizainos. Tādā veidā Rivoir ir juvelierizstrādājumu zīmols, kas spēj būt klātesošs ikvienā dzīves situācijā – saderināšanās brīdī, ikdienas situācijās, brīvos brīžos, kad personības izpausmei nav robežu, oficiālās pieņemšanās, izsmalcinātos notikumos un greznās ballēs. Ja iemīlēsiet Rivoir, tas būs jūsu zīmols uz mūžu.

Latvijā īpaši iecienīti Rivoir radītie saderināšanās gredzeni, ko zīmols rada ar vislielāko mīlestību un rūpību. Saderināšanās gredzenu klāstā gan klasiskie solitāra gredzeni ar baltajiem briljantiem, gan arī netipiskāki dizaini, kas rotāti ar brūnajiem un  dzeltenajiem briljantiem.

1954. gadā Hanss Rivoir nodibināja un savā vārdā nosauca pirmo juvelierizstrādājumu tirdzniecības uzņēmumu, kas tika izvietota Forcheimas pilsētas centrā – zināma kā Vācijas “zelta pilsēta”. Pēckara ekonomiskās izaugsmes laikā, 20. gadsimta 50 – tajos un 60 – tajos gados, zīmols piedzīvoja strauju attīstības un stabilas izaugsmes periodu. Rivoir zīmols, kas bija pazīstams ar izcilu precizitāti un uzticamību, ātri vien izpelnījās daudzu juvelieru atzinību gan Vācijā, gan ārpus robežām. Uzņēmumu jau kopš tā pirmsākumiem virzīja izcils radošums, tradicionālās meistarības saglabāšana un Forcheimas labāko zeltkaļu un akmeņkaļu apvienotās zināšanas. Tā rezultātā juvelierizstrādājumu vairumtirgotājs izauga par vienu no reģiona vadošajiem juveliernamiem.

Hanss Rivoir gandrīz 50 gadus turēja uzņēmuma vadības grožus, līdz 2002. gadā tos nodeva dēlam Stefanam Rivoir, kurš joprojām turpina vadīt neatkarīgo ģimenes uzņēmumu. Lielākā daļa šī uzņēmuma darbinieku strādā jau vairākas desmitgades, kuri rūpīgi ievēro un caur radīto darbu nodod arī tālāk zīmola galvenās vērtības: godīgums, ilgtspējība, augstākā kvalitāte, sociālo standartu ievērošana. Kā Atbildīgu juvelierizstrādājumu ražošanas padomes loceklis, uzņēmums praktizē bezkompromisu prakses ievērošanu ētikas, sociālās un vides aizsardzības jomās visā juvelierizstrādājumu piegādes ķēdē.

Uzņēmuma galvenā mītne joprojām atrodas Forcheimas pilsētā. Pateicoties uzņēmuma darbinieku profesionālajām zināšanām un pieredzei, uzņēmums nemitīgi optimizē ražošanas procesus. Rivoir uzsver, ka mūsdienīgās inovācijas un seno tradīciju saglabāšana nerada pretrunas. Gluži otrādi – tās ir kompetences, kas viena otru lieliski papildina. Lai gadu desmitiem radītās zināšanas tiktu saglabātas un nodotas tālāk, uzņēmums nemitīgi apmāca jaunos juvelierus, nodrošinot šo reto un unikālo prasmju nepārtrauktību.

Hans Rivoir ir atbildīgs uzņēmējs ne tikai pret juvelierizstrādājumu radīšanas un piegādes ķēdi, bet arī pret sabiedrību. Viņa aicinājums ir dalīties ar uzņēmuma gūto peļņu un palīdzēt sabiedrībai veselības, izglītības un kultūras jomā. Uzņēmuma ziedojumi galvenokārt nonāk vēža terapijas veicināšanai Heilbronnā un vietējai klīniskajai asociācijai. Tāpat arī atbalsts tiek sniegts mākslas un atpūtas centram Osterfeld, Forcheimā un daudz citām organizācijām. Uzņēmuma īpašnieks ir pārliecināts, ka katra ieguldījums sabiedrībā palīdz celt kopējo dzīves kvalitāti.

Vācu zīmols Rivoir ir sociāli un ētiski atbildīgs zīmols, kas ar visaugstāko atbildības sajūtu un rūpību rada juvelierizstrādājumus katrai gaumei un dzīves situācijai. Tāpēc ikkatra zīmola rotu kolekcijās atradīs to, kas sirdij liek iepukstēties straujāk, pavadīt ikdienas notikumos un vēl vairāk uzmirdzēt īpašos brīžos.