Itāļu luksusa juvelierizstrādājumu zīmols Pomellato laiž klajā jaunu divpusējo juvelierizstrādājumu kolekciju Pom Pom Dot, kas iemieso dzīvespriecīgu un rotaļīgu garu. Jaunā kolekcija ietver inovatīvu risinājumu, kas juvelierizstrādājumu cienītājiem piedāvā rokassprādzes un kaklarotas, kuru kulons nēsājams uz abām pusēm – katru pusi rotā cits akmens, sniedzot dažādas dizaina variācijas.  

Zīmolam Pomellato ir svarīgi radīt prieku, tāpēc juveliernams katru juvelierizstrādājumu piepilda ar šo sajūtu. Pomellato pozitīvisms izpaužas spilgto krāsu akmeņos un mirdzošajos dimantos, maigajā 18 karātu sarkanajā zeltā un rotaļīgajā dizainā. Kolekcijas Pom Pom Dot dizaina pamatā ir pogas motīvs, kas ir daļa no Pomellato dizaina mantojuma – 1974. gada zelta kaklarotas, kas sevī nes daudz vēstījumus. Balstoties uz pogas vēsturisko nozīmi gan kā funkcionālu aksesuāru, gan talismanu, Pom Pom Dot maigais un apaļais siluets kļūst par mūsdienu aizsardzības un saistību simbolu.

Kolekcijas rotaļīgais dizains aicina mūs novērtēt vienkāršus ikdienas priekus, kas padara dzīvi skaistāku un laimīgāku. Svaigais un jautrību iemiesojošais Pom Pom Dot dizains atgādina Milānas modes vieglprātīgo pusi un aicina pievērsties dzīves pozitīvajiem aspektiem. Arī pats kolekcijas nosaukums Pom Pom Dot atspoguļo šo dzīvespriecīgo garu. Juvelierizstrādājumu centrālais elements – poga ir nēsājams uz abām pusēm, kas atklāj citu akmeni, piedāvājot negaidītu un spontānu veidu, kā vienu un to pašu juvelierizstrādājumu nēsāt vairākos veidos. Pom Pom Dot akmeņu modernās un elegantās krāsas ir viegli un harmoniski saskaņojamas, kā arī tās iespējams kombinēt, lai radītu atsvaidzinošu jautrības sajūtu.

Kolekcijas juvelierizstrādājumi tiek piedāvāti trīs versijās: pirmajā ir zaļš malahīts vienā pusē un perlamutrs otrā pusē, otrajā – žilbinoši baltie dimanti pavē kārtojumā vienā pusē un perlamutrs otrā pusē, trešajā – baltais perlamutrs vienā pusē un pelēkais perlamutrs otrā pusē. Ar vieglu kustību katru kaklarotas vai rokassprādzes kulonu – pogu iespējams apgriezt uz otru pusi, ļaujot rotu nēsātājai izvēlēties, kuru pusi nēsāt. Lai kolekcija būtu pilnīga, Pomellato jaunajai kolekcijai pievienojis arī trīs auskaru pārus, ko rotā malahīts, dimanti pavē kārtojumā vai baltais perlamutrs. Katrā kulonā iekļauts zelta pavediens jeb “zelta diegs”, kas vijas cauri abām pogas pusēm. Viena “zelta diega” puse ir no gluda sarkanā zelta, savukārt otra puse rotāta ar baltajiem dimantiem.

Katrs no kolekcijā iekļautajiem akmeņiem nes sevī pozitīvu spēku un enerģiju: malahīts izstaro harmonisku enerģiju, kas veicina iekšējo mieru, dimanti sniedz drosmi un spēku, baltais perlamutrs ir saistīts ar labsajūtu, aizsardzību un emociju līdzsvarošanu, savukārt pelēkais perlamutrs atspoguļo gudrību un pacietību. Tādējādi šīs kolekcijas rotaslietas var izvēlēties ne tikai pēc saistošā dizaina, bet arī pēc akmeņiem piedēvētajām enerģētiskajām īpašībām.

Unikālais Pom Pom Dot dizains ir daudzpusības un mūsdienīguma apliecinājums, kas noteikti radīs smaidu juvelierizstrādājumu cienītājiem visā pasaulē.


Pomellato

Milānā dzimušais itāļu juvelierizstrādājumu zīmols Pomellato jau vairāk kā 50 gadus iedvesmo pasauli ar savu izsmalcināto, eleganto un mūsdienīgo stilu. Zīmola centrālajā juveliernamā Milānā strādā vairāk nekā 100 augsti kvalificēti juvelieri, kuri ar rokām rada katru juvelierizstrādājumu, sākot no zelta kausēšanas līdz pat gatavas rotas pulēšanai. Apvienojumā ar izcilāko meistarību, Pomellato iemieso modernu dvēseli katrā radītajā izsmalcinātajā rotaslietā. Zīmols glabā senās juveliernama tradīcijas un nemitīgi papildina ar būtiskām inovācijām, kas ļauj noturēt stingru dizaina un kvalitātes ētiku, kā arī radīt izsmalcināto rotu nevainojamo apdari. Zīmols ļoti iestājas par sievietēm, tāpēc Pomellato ir apņēmies tās stiprināt: caur kampaņām izcelt sievietes unikālo būtību, mudināt uz sava spēka apzināšanos un atbalstīt dažādos veidos, sākot ar pretvardarbības projektiem līdz iekļaušanai sabiedrībā visā pasaulē.